7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

HBO podało datę ujawnienia daty powrotu "Gry o tron". "The Walking Dead" nieoficjalnie ma zamówienie na 10. sezon. "Brooklyn 9-9" z najlepszą oglądalnością od dawna. A oprócz tego "Watchmen", "Rozwód" i nie tylko.

1. HBO podało datę ujawnienia daty (!) powrotu "Gry o tron". HBO dało Amerykanom powód, aby oglądać niedzielną premierę 3. sezonu "Detektywa". W jej trakcie zostanie podana dokładna data premiery 8. sezonu "Gry o tron". Wiemy na pewno, że serial wróci w którąś kwietniową niedzielę, pytanie brzmi – którą.

2. "The Walking Dead" nieoficjalnie ma zamówienie na 10. sezon. W tym przypadku to raczej formalność, niemniej jednak amerykańskie media podają, że będzie 10. sezon "The Walking Dead". Informacja w tym momencie nie jest oficjalna, ale prawdopodobnie AMC wkrótce ją potwierdzi. 9. sezon ogłoszono rok temu w styczniu.

3. Hong Chau w obsadzie "Watchmen". Aktorka znana z "Downsizing" zagra w serialu "Watchmen". Jej rola ma być kluczowa, ale HBO nie zdradza, kim będzie jej postać. Deadline nieoficjalnie podaje, że ma to być Lady T.

4. James Lesure w obsadzie "Rozwodu". "Rozwód" powróci z 6-odcinkowym 3. sezonem, a James Lesure zagra potencjalnego nowego chłopaka Sarah Jessiki Parker.

5. "Brooklyn 9-9" z najlepszą oglądalnością od dawna. "Brooklyn 9-9" powrócił, już w telewizji NBC, i na dzień dobry zanotował oglądalność 3,56 mln/1,2. Tym samym zaliczył wzrost odpowiednio o 82 i 71% w porównaniu z premierą 5. sezonu. Wzrosła także oglądalność NBC w czwartkowym slocie komediowym o godz. 20:00.

6. Nowy zwiastun 4. sezonu "Billions". Serial wraca 17 marca z nowym sezonem.

7. "Star Wars Resistance" z 2. sezonem. "Star Wars Resistance" powraca 13 stycznia z drugą częścią 1. sezonu, a tymczasem zamówiony został 2. sezon.

REKLAMA