8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Znamy datę premiery 8. sezonu "Gry o tron". Netflix zamawia serial "Shadow and Bone". Alpha i Beta w nowym teaserze "The Walking Dead". A oprócz tego "The Good Doctor", "Pohamuj entuzjazm" i nie tylko.

1. HBO podało datę premiery 8. sezonu "Gry o tron". "Gra o tron" wraca w niedzielę 14 kwietnia w USA i dzień później w Polsce. A w nowym teaserze możemy zajrzeć do krypt Winterfell.

2. Netflix zamawia serial "Shadow and Bone". Netflix zamówił 8-odcinkowy serial "Shadow and Bone", oparty na książkach fantasy "Cień i kość" oraz "Szóstka wron" Leigh Bardugo. Serial pisze Eric Heisserer, scenarzysta "Bird Box", a producentami wykonawczymi są Shawn Levy ("Stranger Things") i Leigh Bardugo.

3. Saverio Guerra powróci do "Pohamuj entuzjazm". Saverio Guerra pojawi się jako Mocha Joe w 10. sezonie serialu HBO.

4. "Smoczy książę" wraca w lutym. A dokładniej 15 lutego – Netflix wypuścił plakat z datą premiery.

5. NBC zamawia dwa nowe piloty. Zamówienie dostały dwa piloty seriali dramatycznych: "Prism", którego twórcami są Daniel i Ben Barnzowie, oraz "Bluff City Law", który pisze Dean Georgaris ("The Brave"). Ten pierwszy będzie zainspirowany "Rashomonem" i opowie historię procesu o morderstwo z różnych perspektyw. Ten drugi to z kolei dramat prawniczy opowiadający o pracownikach elitarnej kancelarii w Memphis, która specjalizuje się w kontrowersyjnych sprawach dotyczących praw obywatelskich.

6. Daniel Dae Kim w serialu "The Good Doctor". Medyczny serial ABC zyska nowego szefa chirurgii, w którego wcieli się Daniel Dae Kim. Po raz pierwszy zobaczymy go w 15. odcinku 2. sezonu.

the-good-doctor-season-2-episode-15-daniel-dae-kim-1

7. Kathrine Narducci w obsadzie "Godfather of Harlem". Aktorka znana z "Rodziny Soprano" dostała rolę powracającą u boku Vincenta D'Onofrio w nowym serialu telewizji Epix.

8. Alpha i Beta w nowym teaserze "The Walking Dead". Sezon 9B startuje w Polsce 11 lutego, a nowy teaser i plakat zawdzięczamy serwisowi IGN.

walking-dead-02

REKLAMA