Oto serialowa wersja komedii "Co robimy w ukryciu". Zobaczcie teaser "What We Do in the Shadows"

Plakat filmu "Co robimy w ukryciu"

Telewizja FX tej wiosny pokaże "What We Do in the Shadows" – pastisz kina grozy w nowej wersji. Zobaczcie, co robią nowojorskie wampiry, kiedy myślą, że nikt nie patrzy.

Wampirza komedia "Co robimy w ukryciu" doczekała się telewizyjnej wersji, która zadebiutuje w USA w marcu na kanale FX. W 10-odcinkowym serialu, podobnie jak w filmie, poznamy trójkę wampirów, którzy mieszkają razem od stuleci w Nowym Jorku. W ekipie twórców znajdują się autorzy filmowego oryginału, Jemaine Clement i Taika Waititi.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w serialu będziemy śledzić losy trójki wampirzych współlokatorów: Laszlo (Matt Berry), Nadji (Natasia Demetriou) i Nandora (Kayvan Novak) – pierwsza dwójka to byłe małżeństwo. Dodatkowo zamieszka z nimi czwarty wampir, Colin Robinson (Mark Proksch), który ma to do siebie, że wysysa nie krew, a energię z każdego, kto go zanudza kiepskimi żartami. Co ciekawa, działa to również na inne wampiry.

Akcja ruszy do przodu, kiedy trójka głównych bohaterów otrzyma informację, że odwiedzi ich pradawny wampirzy lider zwany Baronem, prawdopodobnie po to, by sprawdzić, jak im idzie podbój Ameryki. Więcej o serialu znajdziecie w serwisie Rotten Tomatoes, który zrobił relację z panelu na nowojorskim Comic-Conie.

REKLAMA