8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rodzina Soprano" (Fot. HBO)

0

Znakomita obsada serialu "Ratched". Matthew Rhys w kultowej roli w serialu HBO. Jon Bernthal i Vera Farmiga w prequelu "Rodziny Soprano". A oprócz tego "Detektyw", "Homeland" i nie tylko.

1. Znakomita obsada serialu "Ratched". W pierwszej netfliksowej produkcji Ryana Murphy'ego zagrają Sharon Stone, Cynthia Nixon, Finn Wittrock, Jon Jon Briones, Charlie Carver, Judy Davis, Harriet Harris, Hunter Parrish, Amanda Plummer i Corey Stoll. W postać tytułowej siostry Ratched wcieli się Sarah Paulson. Jak doniósł Murphy na swoim Instagramie, zdjęcia ruszają za kilka tygodni.

2. Matthew Rhys w serialu limitowanym HBO. Matthew Rhys zagra legendarnego fikcyjnego adwokata Perry'ego Masona w serialu limitowanym HBO, produkowanym przez Roberta Downeya Jr. Serial przeniesie nas do Los Angeles z lat 30. i pokaże ten okres z życia Masona, kiedy żył od zlecenia do zlecenia jako prywatny śledczy. Showrunnerami i autorami scenariusza są Rolin Jones ("The Exorcist") i Ron Fitzgerald ("Westworld").

3. NBCUniversal będzie mieć własny serwis streamingowy. Serwis ma ruszyć w 2020 roku, na razie tylko w USA, i opierać się na reklamach.

4. Jon Bernthal i Vera Farmiga w prequelu "Rodziny Soprano". Film "The Many Saints of Newark" powiększył właśnie obsadę. Nie podano, jakie role zagrają Jon Bernthal i Vera Farmiga.

5. Zapowiedź kolejnych odcinków "Detektywa". Nowy odcinek w poniedziałek w HBO i HBO GO, a tymczasem mamy zapowiedź dalszej części sezonu. Są także dane na temat oglądalności – premierę 3. sezonu w USA oglądało 1,3 mln osób.

6. Nimrat Kaur i Numan Acar wracają do "Homeland". Nimrat Kaur i Numan Acar, którzy grali w 4. sezonie pakistańską agentkę i lidera talibów, pojawią się w finałowej odsłonie "Homeland".

7. Heather Graham w pilocie serialu ABC. Heather Graham zagra stalkerkę w pilocie "The Hypnotist's Love Story", opartym na książce Liane Moriarty. Serial, pisany przez Katie Wech ("Rizzoli & Isles"), opowie historię Ellen, terapeutki specjalizującej się w hipnozie, która z optymizmem patrzy na swój nowy związek. Problem w tym, że jej chłopak ma stalkerkę – byłą dziewczynę, która prześladuje go od lat. Terapeutka zaczyna o niej myśleć z fascynacją, nie zdając sobie sprawy, że już ją spotkała.

8. James McAvoy gospodarzem "Saturday Night Live". James McAvoy poprowadzi SNL 26 stycznia. W tym tygodniu będzie odcinek z Rachel Brosnahan.