Kiedy "Nightflyers" wylądują na Netfliksie? Data premiery i nowy trailer horroru science fiction

"Nightflyers" (Fot. SyFy)

0

Fani horrorów i science fiction albo horrorów science fiction w jednym proszeni są o zaznaczenie tej daty w kalendarzach. Kiedy na Netfliksie pojawi się serial "Nightflyers"?

"Nightflyers" to serialowa opowieść o grupie ósemki naukowców i człowieku o nadprzyrodzonych zdolnościach, którzy wyruszają w kosmiczną wyprawę na kraniec Układu Słonecznego. Ich celem jest odnalezienie obcej formy życia, jednak droga do jego zrealizowana jest wypełniona okrutnymi zdarzeniami, które powodują, że członkowie załogi tracą do siebie zaufanie.

Serial powstał na postawie powieści Georga R.R. Martina o polskim tytule "Wędrowcy". Pisarz jest również jednym z producentów wykonawczych. Scenariusz do "Nightflyers" stworzył Jeff Buhler ("Nocny pociąg z mięsem"), a showrunnerem produkcji jest Daniel Cerone ("Dexter").

W obsadzie znajdują się Gretchen Mol ("Zakazane imperium"), Eoin Macken ("The Night Shift"), David Ajala ("Szybcy i Wściekli 6"), Sam Strike ("EastEnders"), Maya Eshet ("Teen Wolf"), Angus Sampson ("Fargo"), Jodie Turner-Smith ("Ostatni okręt") oraz Brian F. O'Byrne ("Za wszelką cenę").

"Nightflyers" pojawili się w telewizji SyFy w grudniu zeszłego roku. Serial był emitowany dzień po dniu i amerykańska publika mogła już zobaczyć wszystkie odcinki. 1 lutego cały sezon pojawi się na Netfliksie. Z tej okazji wypuszczony został nowy zwiastun serialu.