Mads Mikkelsen nie traci nadziei na powrót "Hannibala". Co mogłoby wydarzyć się w 4. sezonie serialu?

0

Czy 4. sezon "Hannibala" to tylko marzenie fanów i twórców serialu, czy może projekt, który ma szansę się spełnić? Odtwórca tytułowej roli, Mads Mikkelsen, mówi, co wie o możliwości wznowienia produkcji.

Twórca "Hannibala", Bryan Fuller, zapytany w połowie 2017 roku o możliwy powrót skasowanego serialu, wspomniał o tym, że rozmowy na ten temat już się zaczęły.

Mamy rok 2019, a Fannibale nadal nie tracą nadziei na wznowienie telewizyjnej wersji opowieści o swoim ulubionym bohaterze. Zresztą nie tylko oni. Odtwórca głównej roli, Mads Mikkelsen, równie entuzjastycznie zapatruje się na opcję powrotu na plan serialu, choć nie zna żadnych konkretów na temat 4. sezonu i ewentualnej kontynuacji serii.

– Wiem, że Bryan nadal pracuje nad tym, by znaleźć dla serialu nowy dom. Mam także silne przeczucie, że każdy, kto pracował przy "Hannibalu", podjąłby wyzwanie powrotu na plan, gdyby pojawiła się taka możliwość - mówi odtwórca roli psychiatry sądowego o kanibalistycznych skłonnościach.

Mikkelsen dodaje, że rozmowy toczyły się z kilkoma różnymi studiami, a Fuller starał się również o prawa do "Milczenia owiec", dzięki którym mógłby wykorzystać niektóre postaci we własnym serialowym uniwersum. Czyżby był to trop tego, co może wydarzyć się w 4. sezonie przygód Hannibala Lectera?

"Hannibal" był serialem emitowanym w telewizji NBC w latach 2013 - 2015. Poszukiwania nowego domu oznaczają dla jego twórcy rozglądanie się za siecią telewizyjną lub portalem streamingowym, który wykupiłby prawa do produkcji i umożliwił jej kontynuację.

"Hannibal" dostępny jest w serwisie Netflix.