Ricky Gervais zaczyna drugie życie w "After Life". Zdjęcia i data premiery nowego serialu Netfliksa

"After Life" (Fot. Netflix)

0

Jeśli wam mało depresyjnych komedii, Ricky Gervais ma idealną propozycję. Oto "After Life" – nowy serial Netfliksa, w którym brytyjski komik będzie próbował pozbierać się po stracie.

Marzec na Netfliksie będzie miesiącem brytyjskich komedii. Idris Elba wcieli się w DJ-a w "Turn Up Charlie", z kolei Ricky Gervais będzie przechodził na naszych oczach żałobę w "After Life", serialu, w którym sam gra główną rolę, a także pisze, reżyseruje i produkuje.

Składające się z sześciu odcinków "After Life" opowie historię Tony'ego, którego perfekcyjne życie rozpada się, gdy nagle umiera jego żona, Lisa. Po tym, jak zostaje wdowcem, bohater postanawia ukarać świat, robiąc i mówiąc to, na co ma tylko ochotę. Wydaje mu się, że to coś w stylu supermocy – nieprzejmowanie się ani sobą, ani resztą świata. Ale szybko okazuje się to trudne, bo wszyscy wokół pamiętają go jako sympatycznego faceta i teraz próbują go ratować.

W serialu pojawią się także Kerry Godliman ("Derek") jako żona Tony'ego, Tom Basden ("Plebs") jako jej brat, Tony Way ("Edge of Tomorrow") jako najlepszy kumpel Tony'ego, David Bradley ("Gra o tron") jako ojciec Tony'ego i Ashley Jensen ("Extras") jako pielęgniarka ojca.

Premiera "After Life" 8 marca w serwisie Netflix.

after-life01

after-life02

after-life03

after-life04