"Unbreakable Kimmy Schmidt" wraca po raz ostatni! Netflix wypuścił zwiastun finałowych odcinków

0

Podróż Kimmy Schmidt dobiega końca szybciej, niż byśmy tego chcieli. Netflix zaprezentował właśnie zwiastun sezonu 4B, który pojawi się na platformie jeszcze w styczniu.

"Przetrwałam w życiu wiele okropnych rzeczy, ale i tak wierzę, że jestem dokładnie tam, gdzie powinnam być" – oznajmia w nowym zwiastunie Kimmy (Ellie Kemper). Aż ciśnie się na usta powtarzane w czołówce serialu motto females are strong as hell, czyli "kobiety są silne jak diabli". Niestety po nagłym skasowaniu "Unbreakable Kimmy Schmidt" przez Netfliksa, sześcioodcinkowy sezon 4B będzie zarazem ostatnią serią przygód niezłomnej Kimmy i spółki.

Klip promujący nowe odcinki przypomina najpierw najlepsze momenty z całego serialu (w tym m.in. "Peeno Noir", "Lemonade" w wykonaniu Titusa, piosenka Kimmy o kotku i króliczku – te najśmieszniejsze można by wymieniać w nieskończoność), przy których fanom z pewnością już teraz łezka zakręci się w oku. Na szczęście, jeśli wierzyć pierwszym urywkom z nowego sezonu, pożegnanie z Kimmy, Titusem, Jacqueline i Lillian zapowiada się na równie wypakowane dowcipami co poprzednie odsłony sitcomu.

W finałowych odcinkach Kimmy (Ellie Kemper) stara się wypromować napisaną (i zilustrowaną!) przez siebie książkę dla dzieci, za to Titus (Titus Burgess) cały czas próbuje wzbudzić zazdrość w swoim byłym partnerze Mikey'em (Mike Carlsen). Jacqueline kontynuuje pracę jako agentka Titusa, a z tego co sugeruje migające przez moment ujęcie w zwiastunie, Lillian (Carol Kane) prawdopodobnie dołączyła do ulicznego gangu.

Poza tą wspaniałą czwórką, w finałowym sezonie "Unbreakable Kimmy Schmidt" ponownie zobaczymy na ekranie m.in. wielebnego Wayne'a (Jon Hamm), Mimi Kanasis (Amy Sedaris), męża Lillian, Rolanda (Kenan Thompson) oraz matkę Kimmy, Lori-Ann Schmidt (Lisa Kudrow). Do obsady dołączą dodatkowo Jon Bernthal, Steve Buscemi oraz Zachary Quinto.

Sezon 4B "Unbreakble Kimmy Schmidt" pojawi się 25 stycznia na Netfliksie.