8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Happy!" (Fot. Syfy)

"Trial & Error" skasowany przez NBC. January Jones w serialu Netfliksa o łyżwiarstwie figurowym. Data premiery i zwiastun 2. sezonu "Happy!". A oprócz tego "Brooklyn 9-9", "Punisher" i nie tylko.

1. "Trial & Error" skasowany przez NBC. Według TVLine NBC formalnie zrezygnowało z 3. sezonu sitcomu "Trial & Error". Jednocześnie studio Warner Bros. wciąż liczy, że uda się znaleźć nową stację.

2. "Channel Zero" skasowany przez SyFy. Jak poinformował twórca serialu Nick Antosca, "Channel Zero" zakończy się po czterech sezonach. Stacja SyFy nie zamówi 5. sezonu.

3. January Jones w serialu Netfliksa o łyżwiarstwie figurowym. January Jones zagra matkę dobrze zapowiadającej się łyżwiarki (w tej roli Kaya Scodelario) w serialu "Spinning Out".

4. "Chirurdzy" planują cały odcinek o Amelii. "Chirurdzy" w tym sezonie dostali trzy dodatkowe odcinki i jeden z nich zostanie poświęcony postaci Amelii, granej przez Caterinę Scorsone.

5. Data premiery i zwiastun 2. sezonu "Happy!". 2. sezon startuje 27 marca i ma objąć szalone wydarzenia dziejące się dla odmiany podczas Wielkanocy.

6. Hitchcock & Scully we fragmencie nowego odcinka "Brooklyn 9-9". Panowie w tym sezonie wreszcie dostaną odcinek, na jaki zasłużyli. Zobaczcie fragment, zapowiadający apokalipsę z serem w roli głównej.

7. Rachel Brosnahan w klimatach noir w "Saturday Night Live". Wspaniała pani Maisel poprowadzi SNL w najbliższą sobotę, a tymczasem zobaczcie zapowiedź, w której zamienia się w detektywa z kina noir.

8. Jeszcze jeden zwiastun 2. sezonu "Punishera". A już jutro o tej porze nowe odcinki będą dostępne na Netfliksie.

REKLAMA