"Better Things" powraca. Wredne dziewczyny i zdziwieni lekarze w zwiastunie 3. sezonu

0

Pamela Adlon ponownie wciela się w Sam, która jak zwykle ma problem z ogarnięciem wszystkiego, co życie na nią zrzuca. Zobaczcie zwiastun 3. sezonu "Better Things".

"Better Things" wraca po dłuższej przerwie i od razu wrzuca nas w środek kolejnych wydarzeń w skomplikowanym życiu Sam. "Moja najmłodsza córka staje się wredną dziewczyną, a najstarsza ma problemy z antykoncepcją. Z kolei środkowa jest po prostu okrutna" – oznajmia główna bohaterka w zwiastunie 3. sezonu serialu telewizji FX.

A to tylko początek problemów, bo Sam czekają też kłopoty zdrowotne i przejścia z patrzącymi na nią dziwnie lekarzami, szaleństwa na gokartach, tradycyjne problemy z matką i przykre niespodzianki przed lustrem (a z drugiej strony, jakiś pan weźmie ją za prostytutkę). Krótko mówiąc, przed nami "Better Things", jakie znamy i lubimy, tylko Sam będzie trochę starsza, a jej córki jeszcze bardziej będą udowadniać, że "małe dzieci, mały kłopot...".

3. sezon ma świetną obsadę gościnną – w serialu zadebiutują Sharon Stone, Matthew Broderick, Doug Jones, Glynn Turman, Judy Reyes, Cree Summer, Charlie Robinson, Janina Gavankar i Marsha Thomason. Powrócą z kolei Diedrich Bader, Greg Cromer, Rebecca Metz, Kevin Pollak i Alysia Reiner. Pamela Adlon wyreżyserowała wszystkie 12 odcinków, jest także scenarzystką, producentką i showrunnerką serialu. Louis C.K., który współtworzył poprzednie dwa sezony, już do ekipy "Better Things" nie wróci.

Premiera 3. sezonu zaplanowana jest w USA na 28 lutego. Polskiej daty na razie nie mamy, ale liczymy na HBO GO.