3. sezon "Riverdale" będzie mieć odcinek musicalowy. Oto pierwsze szczegóły i plakat – kto będzie śpiewać?

"Riverdale" (Fot. CW)

0

2. sezon "Riverdale" miał "Carrie: The Musical". 3. sezon będzie mieć swoje "Heathers" i wydaje się, że jest to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o kolejny musicalowy odcinek w serialu.

Ekipa z "Riverdale" lubi sobie pośpiewać, a twórca serialu, Roberto Aquirre-Sacasa, wychodzi im naprzeciw, uwzględniając w scenariuszu musicalowe odcinki.

3. sezon będzie miał swoją wersję "Heathers" (uciekajcie z dala od skojarzeń z serialem z zeszłego roku o tym samym tytule). Filmowy przebój z 1989 roku, znany w Polsce jako "Śmiertelne zauroczenie", w 2010 roku doczekał się musicalowej wersji wystawianej na Broadwayu. A teraz zostanie odtworzony w Riverdale.

Josie przypadnie rola Veroniki Sawyer, którą w oryginale odegrała Winona Ryder, Sweet Pea dostał postać J.D., którego w wersji sprzed lat sportretował Christian Slater. Pamiętacie, że Josie i Sweet Pea mieli wakacyjny romans, który zakończył się wraz z rozpoczęciem roku szkolnego w pierwszym odcinku?

Komu przypadną role trzech Heathers? Nie było innego wyjścia – główne bohaterki muszą należeć do Cheryl, Betty i Veroniki, natomiast Archie i Reggie zajmą się przedstawieniem postaci Kurta i Rama.

Z zabawnego plakatu dowiadujemy się, że sponsorem imprezy będzie... Farma?

riverdale-heathers-musical-cast

– W zeszłym roku świetnie bawiliśmy się, robiąc odcinek z "Carrie". Teraz chcieliśmy uhonorować kolejny kultowy film dla nastolatków. "Heathers: The Musical" to ogromny ubaw ze świetnymi rolami dzieciaków z Riverdale. I wszyscy w nim śpiewają... – powiedział twórca serialu.

Musicalowy odcinek "Riverdale" będzie mieć premierę 21 marca.

"Riverdale" jest dostępne w serwisie Netflix. Nowe odcinki co czwartek.