7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Kominsky Method" (Fot. Netflix)

"The Kominsky Method" z zamówieniem na 2. sezon. Daniel Zovatto w serialu "Penny Dreadful: City of Angels". Znamy tytuł spin-offu "Suits". A oprócz tego "Arrow", "Supergirl" i nie tylko.

1. "The Kominsky Method" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zamówił 8-odcinkowy 2. sezon "The Kominsky Method". Dziesięć dni temu serial zdobył dwa Złote Globy.

2. Daniel Zovatto w serialu "Penny Dreadful: City of Angels". Aktor znany z "Fear the Walking Dead" dostał główną rolę w spin-offie "Penny Dreadful", osadzonym w Los Angeles z 1938 roku. Zovatto zagra Tiago, pierwszego detektywa LAPD o meksykańskim pochodzeniu, zmagającego się z rasizmem, traumami z dzieciństwa oraz problemami związanymi z wiarą.

3. Znamy tytuł spin-offu "Suits". Serial z Giną Torres w roli głównej, skupiający się na Jessice Pearson, nazywa się po prostu "Pearson".

4. Kevin McKidd i Sandra Oh spotkali się na Złotych Globach. Duet z "Chirurgów" miał okazję znów spędzić ze sobą trochę czasu, bo Sandra Oh zaprosiła swojego dawnego serialowego partnera na imprezę po gali. Jak opowiada Kevin McKidd w rozmowie z TVLine, były łzy i długie uściski, a on sam czuł się bardzo dumny z sukcesu Sandry.

5. "Rozstania" na kanale BBC First. Brytyjski serial "Rozstania" ("Split") z Nicolą Walker wystartuje w piątek 1 lutego o godz. 12:30 na BBC First.

6. Zwiastun 3. sezonu "Documentary Now!". Serial powraca 20 lutego i ma fantastyczną listę gwiazd gościnnych, na której znajdują się m.in. Fred Armisen, Cate Blanchett, Owen Wilson, Connie Chung, Michael Keaton, John Mulaney, Renée Elise Goldsberry, Taran Killam, Bobby Moynihan i Paula Pell.

7. Zapowiedzi powrotów "Arrow" i "Supergirl". "Supergirl" wraca w niedzielę z nowymi odcinkami, a "Arrow" w poniedziałek.

REKLAMA