Tom Hiddleston powróci jako "Nocny recepcjonista". Aktor opowiada o 2. sezonie serialu

"The Night Manager" (Fot. BBC)

Pracę nad 2. sezonem "Nocnego recepcjonisty" już trwają, a Tom Hiddleston uchylił rąbka tajemnicy zza kulis produkcji. Aktor wypowiedział się też na temat serialu Marvela o Lokim.

Tom Hiddleston, któremu rola Jonathana Pine'a w "Nocnym recepcjoniście" przyniosła Złoty Glob, potwierdził swój udział w 2. sezonie produkcji. W wywiadzie dla BBC Radio 2 aktor przyznał, że nie może się doczekać, aby zobaczyć, jaką rolą odegra jego postać, kiedy serial wróci w nowym sezonie. Hiddleston zdradził też, że na razie fabuła nowych odcinków jest jeszcze we wczesnej fazie powstawania.

– W tym momencie serial jest w rękach Johna Le Carré'a i jego synów, którzy dowodzą The Ink Factory, firmą produkcyjną, która odpowiada za ten projekt – powiedział.

Z tego co zapowiada aktor, 2. sezon "Nocnego recencjonisty" ma dobrze odzwierciedlać obecną sytuację polityczną na świecie:

– [Le Carré i synowie] zastanawiają się nad tym, jak bohaterowie [z 1. sezonu] mogą odnaleźć się w dzisiejszych czasach: czym się zajmują, biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie. Co może być bardzo ciekawe, jako że świat jest obecnie w, nazwijmy to, "interesującym" miejscu.

Tom Hiddleston wypowiedział się także o szykowanym przez streamingową platformę Disneya serialu z kinowego uniwersum Marvela, w którym aktor ponownie wcieli się w rolę "boga oszustwa", Lokiego. Jak zapowiada Hiddleston, serial także jest na razie dopiero w fazie przygotowań.

– Obecnie jesteśmy na etapie decydowania czym ten serial dokładnie będzie: rozwijamy pomysły, historie, plany. Ale tak, serial na pewno powstanie – powiedział Hiddleston.

"Nocny recepcjonista" dostępny jest na Amazon Prime Video.

REKLAMA