Reggie i Veronica z "Riverdale" parą? Charles Melton opowiada, co czeka te dwie postacie

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Na ten romans zapowiadało się właściwie od premiery 3. sezonu "Riverdale" i choć złudzeń nie pozostawiała ani fabuła, ani twórca serialu, po ostatnim odcinku wielu widzów mogło być w szoku.

Po ponad miesiącu rozłąki na małe ekrany powróciło "Riverdale", z nowymi problemami, nowym gangiem Gargulców i... nowym związkiem. Na zapowiadane zbliżenie między Reggiem (Charles Melton) i Veronicą (Camila Mendes) trzeba było czekać cały nudnawy odcinek. W końcu widzowie dostali namiętny pocałunek, który – być może – zwiastuje świeży związek w miasteczku.

Tego momentu wyczekiwał nie tylko sam Reggie, ale i grający go aktor.

– Myślę, że Reggie ma coś do każdej dziewczyny w tym serialu, ale to była sytuacja, na którą od dawna się zapowiadało. Coś, czego oczekiwałem, robiąc swój research i czytając komiksy oraz widząc wiele zwrotów akcji i związków między czwórką głównych bohaterów i Reggiem. W pewnym sensie oczekiwałem już tego w 2. sezonie. O tym, że Reggie i Veronica będą w związku, dowiedziałem się przed rozpoczęciem zdjęć do 3. sezonu – mówi Charles.

Riverdale sezon 3 odcinek 9 veronica reggie

Melton ma odpowiedź dla wszystkich zastanawiających się, czy ta dwójka będzie razem.

– Nie tylko zobaczycie, jak ich związek dojrzewa, ale też jak ze sobą współpracują i jak to wpływa na całą resztę. Myślę, że fanom spodoba się ewolucja tej relacji – obiecuje aktor.

Związek Veroniki i Archiego (KJ Apa) miał wielu zwolenników, którzy okrzyknęli ich mianem Varchie. Charles proponuje, by zaktualizować ten termin do Veggie.

– Mam nadzieję, że przekonamy fanów Varchie do Veggie, zwłaszcza gdy zobaczą jak Reggie dba o Veronicę - mówi aktor.

I obiecuje, że jego bohater będzie bardzo delikatny, łagodny i opiekuńczy względem nowej dziewczyny.

– Wiedziałem, że fabuła w końcu pozwoli mi pokazać inną warstwę Reggiego, jego drugą stronę, której ludzie dotąd nie widzieli. Tę uczuciowość i wrażliwość, których nie było widać do tej pory.

Charles dodaje, że odgrywana przez niego postać nawet na chwilę nie przestanie być wsparciem dla Ronnie. Zapewnia również, że zobaczymy wrażliwą stronę mięśniaka, a widzowie powinni z empatią podejść do tego, co czeka chłopaka.

"Riverdale" dostępne jest w serwisie Netflix. Nowe odcinki co czwartek.