Co nas czeka w finale 3. sezonu "The Good Place"? Opis odcinka przebija wszystkie opisy, jakie widzieliśmy

"The Good Place" (Fot. NBC)

Nie możecie się doczekać finału 3. sezonu "The Good Place"? Opis nowego odcinka to mistrzowski przykład, jak trzymać widzów w całkowitej niepewności.

Twórcy "The Good Place" właśnie pokazali, jak zapowiedzieć odcinek, nie mówiąc dokładnie nic. Finał 3. sezonu szykuje się na odcinek, w którym będą dziać się wydarzenia. Odkrywcze, prawda? Właśnie tak zapowiedziane zostało "Pandemonium", które premierę w Polsce będzie miało już w przyszły piątek.

"Różne wydarzenia dzieją się w pewnej ustalonej kolejności" – głosi oficjalny opis odcinka, który przebija pod względem enigmatyczności nawet słynne opisy "Mad Men". I jak zaznaczył na Twitterze twórca "The Good Place", Mike Schur, nie ma w tym opisie nic dziwnego. W końcu to wszystko prawda!

Czego więc możemy spodziewać się po "Pandemonium"? Biorąc pod uwagę to, do czego zdążyło nas już przyzwyczaić "The Good Place", najlepsza odpowiedź to: dokładnie wszystkiego. Szczególnie w sezonie, w którym serialowa ekipa zdążyła już odwiedzić Australię, USA, Kanadę, Dobre Miejsce, Neutralne Miejsce, Księgowość całego wszechświata, próżnię Janet, a w najnowszym odcinku IHOP, czyli pięknie przetłumaczoną przez polskiego Netfliksa Międzywymiarową Izbę Obleśnych Placków.

W oczekiwaniu na finał pozostaje więc jedynie dać się ponieść własnej kreatywności w zastanawianiu się, czym tym razem zaskoczą nas Schur i spółka. Jednego możemy być pewni: po ostatnim odcinku czekanie kilka miesięcy na 4. sezon będzie gorszą torturą, niż mogłyby to sobie wymyślić demony ze Złego Miejsca.

"The Good Place" dostępne jest na Netfliksie. Finał pojawi się 25 stycznia.

REKLAMA