Czy w teaserze 8. sezonu "Gry o tron" jest ukryty spoiler? Nowa teoria fanów dotyczy fryzury Sansy Stark

"Gra o tron" (Fot. HBO)

W serialu takim jak "Gra o tron" nie ma miejsca na przypadki. Choć ostatni teaser nagrywany był jedynie w celach promocyjnych, nie oznacza to, że nie ma w nim ukrytego przesłania.

Fani "Gry o tron" rozkładają teaser 8. sezonu na czynniki pierwsze. Jedna z teorii wyjaśnia, dlaczego na nagraniu promocyjnym brakuje Brana, a kolejna wskazuje na możliwe losy Sansy Stark.

Sophie Turner wraz z każdym kolejnym sezonem serialu zapowiadała dramatyczne zmiany w charakterze swojej postaci. Jednak czy obiecywana niezależność tej bohaterki kiedykolwiek nastąpi? Fani odpowiedzi szukają w uczesaniu Sansy, na które wpływ zawsze mają otaczające ją osoby.

Jej fryzury zmieniały się sezon po sezonie w zależności od tego, w czyim towarzystwie przebywała. W pierwszych odcinkach, kiedy była na Północy w Winterfell nosiła prosty, długi warkocz jak jej matka. Później, gdy udała się do Królewskiej Przystani, na jej głowie pojawiła się dekadencka aureola przypominająca fryzurę królowej. Gdy przebywała z Littlefingerem przefarbowała włosy na czarno. Później wróciła do Winterfell i znów zaczęła czesać się jak matka.

Aktorka zapowiedziała również, że w finałowym sezonie "Gry o tron" Sansa "w końcu stanie się wpływową przywódczynią zamiast być osobą ulegającą wypływom innych".

Fani serialu z dystansem podchodzą do tych zapewnień, zwłaszcza po ostatnim teaserze, na którym fryzura Sansy do złudzenia przypomina tę, którą nosiła Daenerys Targaryen (Emilia Clarke). Czyżby Sansa znalazła nową idolkę, a może, podobnie jak ona, chce zasiąść na Żelaznym Tronie?

"Gra o tron" dostępna jest na HBO GO. 8. sezon startuje 15 kwietnia.

REKLAMA