7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The First" (Fot. Hulu)

"The First" skasowane po jednym sezonie. Dreamer, transpłciowa superbohaterka z "Supergirl", na pierwszym zdjęciu. Zwiastuny "PEN15" i "Now Apocalypse". A oprócz tego "SMILF", nowe sitcomy NBC i nie tylko.

1. "The First" skasowane po jednym sezonie. Sean Penn kończy swoją marsjańską misję, zanim na dobre się zaczęła. Hulu skasowało "The First".

2. Kenan Thompson w pilocie sitcomu NBC. "Saving Kenan" – taki tytuł roboczy nosi serial, w którym Thompson zagra niedawno owdowiałego ojca, zdeterminowanego, żeby być wszystkim dla swoich dzieci. Serial pisze Jackie Clarke ("Superstore", "Happy Endings"), a wśród producentów jest Lorne Michaels, szef "Saturday Night Live". Jeśli serial zostanie zamówiony, Thompson opuści obsadę SNL po 16 latach.

NBC zamówiło także pilot komedii "Like Magic", opowiadającej o młodej optymistce, która chce być głównym magikiem w ekscentrycznym świecie Magic Palace. Serial piszą Bridget Kyle i Vicky Luu ("Superstore", "The Grinder"), a producentem jest Matt Hubbard ("30 Rock").

3. Cameron Boyce w obsadzie "Mrs. Fletcher". Aktor znany z filmu "Następcy" zagra w nowej komedii HBO współlokatora syna tytułowej pani Fletcher.

4. Twórczyni "SMILF" komentuje zarzuty pod swoim adresem. Frankie Shaw odniosła się w "Late Night with Seth Meyers" do zarzutów, że niewłaściwie traktuje ekipę serialu na planie i sprawia, że aktorki czują się niekomfortowo podczas scen seksu. "Powiedziałabym, że nauczyłam się naprawdę dużo. Jest tyle różnych lekcji. Zaczynałam od tworzenia filmów krótkometrażowych w piwnicy, teraz kieruję ekipą ponad 215 osób. Było dużo lekcji po drodze" – powiedziała showrunnerka "SMILF".

5. Zwiastun komedii "PEN15" od Hulu. 8 lutego Hulu zabierze nas do gimnazjum w 2000 roku. Zobaczcie zwiastun nowej komedii od Lonely Island. W rolach głównych Maya Erskine i Anna Konkle.

6. Zwiastun komedii "Now Apocalypse". Podczas gdy na Hulu dorastać będą 13-latki, Starz bierze się za millenialsów. Psychodeliczna komedia "Now Apocalypse" startuje 10 marca.

7. Oto Dreamer, transpłciowa superbohaterka z "Supergirl". Nicole Maines po raz pierwszy założy kostium w odcinku z 17 lutego, a dzięki TVLine mamy pierwsze zdjęcie.

supergirl-dreamer-first-look-full

REKLAMA