7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

"The Americans" i "Wspaniała pani Maisel" z nagrodami producentów. Netflix planuje więcej takich produkcji jak "Black Mirror: Bandersnatch". NBC zamawia "Kolekcjonera kości". A oprócz tego "Byle do dzwonka" i nie tylko.

1. "The Americans" i "Wspaniała pani Maisel" z nagrodami producentów. Rozdano Producers Guild Awards, zwycięzcy po stronie telewizyjnej to m.in. "The Americans", "Wspaniała pani Maisel" i "Zabójstwo Versace: American Crime Story".

2. Netflix planuje więcej takich produkcji jak "Black Mirror: Bandersnatch". Interaktywne seriale nie skończą się na "Bandersnatch". Netflix zapowiedział, że będą kolejne tego typu produkcje.

3. HBO zapowiada 6. sezon "Last Week Tonight with John Oliver". Program wraca 17 lutego.

4. "Short Treks" są dostępne na Netfliksie. Są dostępne, tylko dobrze ukryte – nie znajdziecie ich, wpisując w wyszukiwarkę Netfliksa "Short Treks". Musicie zrobić to, co radzi Radio Times, czyli wejść na netfliksową stronę "Star Trek: Discovery", kliknąć "więcej informacji" i znaleźć zwiastuny. Wśród nich ukryte są cztery 15-minutowe odcinki "Short Treks": "Runaway", "Calypso", "The Brightest Star" i "Escape Artist".

5. NBC zamawia serialowego "Kolekcjonera kości". Pilot serialu zatytułowanego "Lincoln" i opartego na książkach Jeffreya Deavera o Lincolnie Rhyme dostał zamówienie w NBC.

6. Kolejne aktorki w nowej "Strefie mroku". DeWanda Wise i Jessica Williams zagrają w jednym z odcinków nowej "Strefy mroku", którą Jordan Peele tworzy dla CBS All Access.

7. Panowie z "Byle do dzwonka" dziś i 30 lat temu. Mark-Paul Gosselaar i Mario Lopez odtworzyli kadr z serialu sprzed 30 lat.

REKLAMA