7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Tytuł i opis powrotu "The Walking Dead". Ellen Pompeo o potencjalnym powrocie Sandry Oh do "Chirurgów". ITV zamawia nowy serial twórcy "Downton Abbey". A oprócz tego "Arrow", "Punisher" i nie tylko.

1. Tytuł i opis powrotu "The Walking Dead". "Grupa odkrywa niepokojące nowe niebezpieczeństwo. Więzień, który uciekł, powraca do przeszłości" – tak brzmi opis 9. odcinka 9. sezonu "The Walking Dead", zatytułowanego "Adaptation". Powrót serialu 11 lutego na kanale FOX.

2. Ellen Pompeo o potencjalnym powrocie Sandry Oh do "Chirurgów". "Samolubnie bym chciała znów zobaczyć Sandrę Oh w Chirurgach. Ale też naprawdę kocham Obsesję Eve i kocham patrzeć, jak ona przeżywa te niezwykłe momenty. Także, choć kocham Sandrę, bardziej bym chciała, żeby błyszczała gdzie indziej. Bardziej mnie to cieszy. Jest to dla mnie bardziej satysfakcjonujące" – powiedziała Ellen Pompeo, zapytana, czy chciałaby zobaczyć jeszcze Sandrę Oh w "Chirurgach".

3. Jon Bernthal o możliwym końcu "Punishera". "Będzie, co będzie. Wiem tyle samo co wy. Częścią tego zawodu jest to, że dokonujesz wyboru i martwisz się o rzeczy, których nie możesz kontrolować, albo możesz martwić się o te, które możesz kontrolować. Zawsze troszczyłem się, żeby ten projekt był tak dobry jak to tylko możliwe i będę walczyć o to, żeby był tak dobry jak to możliwe" – powiedział aktor w rozmowie z serwisem Collider, kiedy został zapytany, czy "Punisher" może skończyć się po 2. sezonie.

4. Kelsey Grammer w 150. odcinku "Arrow". Dawny Frasier pojawi się w odcinku, zawierającym fragmenty dokumentu o Green Arrow i innych superbohaterach. Będzie narratorem tego dokumentu.

5. Data powrotu "You Me Her". 4. sezon komedii Audience Network wystartuje w USA 9 kwietnia. Stacja Audience podała także, że 19 lutego w Charleston ruszą zdjęcia do 3. sezonu "Mr. Mercedes".

6. ITV zamawia nowy serial twórcy "Downton Abbey". Brytyjska telewizja ITV zamówiła serial "Belgravia", oparty na książce Juliana Fellowesa. Akcja będzie dziać się w latach 40. XIX wieku w Londynie i skupiać się na tamtejszych sekretach i skandalach towarzyskich.

7. Zwiastun "Gone", nowego serialu WGN America. Serial kryminalny "Gone" opowie historię kobiety, która przeżyła w dzieciństwie porwanie (w tej roli Leven Rambin) i agenta FBI (Chris Noth), który ją uratował. Wiele lat później on ją werbuje do specjalnej jednostki zajmującej się porwaniami i sprawami zaginionych osób. Serial startuje w USA 27 lutego.

REKLAMA