Kiedy wraca "Veep"? Zapowiedź 7. sezonu przypomina najlepsze momenty Seliny Meyer

"Veep" (Fot. HBO)

Ostatnia odsłona komedii z Julią Louis-Dreyfus pojawi się wiosną. Z okazji premiery HBO wspomina najlepsze momenty z sześciu sezonów "Veep".

"Przez ostatnie sześć lat służyła z godnością, walczyła za ludzi i zjednoczyła naród". Takimi pięknymi słowami podsumowuje Selinę Meyer klip, który HBO wypuściło z okazji zbliżającego się 7. sezonu "Veep". A jak było w rzeczywistości, to już sam zwiastun pokazuje najlepiej, przypominając najśmieszniejsze momenty politycznej satyry Armanda Iannucciego.

Chociaż 7. sezon "Veep" zamówiono już w 2017 roku, produkcja nowej serii została wstrzymana, kiedy u Julii Louis-Dreyfus zdiagnozowano raka piersi. Aktorka i reszta ekipy wrócili na plan w połowie 2018, a nowych odcinków możemy spodziewać się na ekranie HBO już tej wiosny. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale niewykluczone, że serial wróci w okolicach premiery finałowego sezonu "Gry o tron", czyli w kwietniu.

7. sezon będzie też najkrótszym z dotychczasowych, bo składać się będzie z zaledwie siedmiu odcinków. Pomimo krótszego sezonu, Julia Louis-Dreyfus, sześciokrotna laureatka Emmy za rolę Seliny, prawdopodobnie i tak już powinna szykować sobie przemowę na odbiór kolejnej nagrody.

"Veep" dostępny jest w HBO GO.

REKLAMA