Sarah Jessica Parker jeszcze raz jako Carrie Bradshaw? Aktorka opublikowała tajemnicze nagranie

"Seks w wielkim mieście" (Fot. Warner Bros.)

Właśnie częściowo spełnia się marzenie fanów "Seksu w wielkim mieście". Sarah Jessica Parker pochwaliła się nagraniem wyglądającym jak współczesna czołówka serialu. O co chodzi?

Sarah Jessica Parker ponownie w roli Carrie Bradshaw? Aktorka opublikowała na swoim Instagramie nagranie nawiązujące do czołówki z "Seksu w wielkim mieście". W tyle słyszymy dobrze znaną nam muzykę z intro, a na ekranie widzimy buty, modną stylizację i na końcu twarz Sarah Jessiki Parker, odtwórczyni głównej roli hitowej produkcji HBO.

Choć krótki filmik z pewnością rozpala wyobraźnię fanów serialu, podpis szybko sprowadza na ziemię.

– Moja stara przyjaciółka wraca na krótką chwilę, by rozpocząć współpracę z wielką marką i wesprzeć sprawę, która jest dla nas wszystkich ważna. Więcej wkrótce – napisała aktorka.

Nagranie kończy tajemniczy hashtag #PourItForward. Nad jakim intrygującym projektem pracuje teraz Sarah? Można podejrzewać, że współpracuje z którąś ze znanych i luksusowych marek obuwniczych. W jakiej słusznej sprawie? Tego na razie nie wiadomo.

Za to możemy mieć pewność, że nie jest to kadr z kolejnej części "Seksu w wielkim mieście". Po ostatnich doniesieniach o śmierci Biga i obrzydliwej sytuacji między Samanthą a nastoletnim Bradym, do których miało dojść w 3. części filmu, należy odetchnąć z ulgą, że to tylko kampania reklamowa.

"Seks w wielkim mieście" dostępny jest na HBO GO.

REKLAMA