5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. Helen Sloan/HBO)

0

Sophie Turner zdradziła kilku osobom zakończenie "Gry o tron". Zwiastun kolejnego odcinka "Detektywa". Michael C. Hall zapowiada nietypową reklamę na Super Bowl. A oprócz tego "The Good Doctor" i nie tylko.

1. Sophie Turner zdradziła kilku osobom zakończenie "Gry o tron". W rozmowie z W Magazine odtwórczyni roli Sansy przyznała, że dzięki niej kilka osób wie już, jak zakończy się "Gra o tron". "Kiepsko mi idzie trzymanie sekretów. Myślę, że ludzie nie mówią mi różnych rzeczy, bo wiedzą, że nie potrafię ich zachować dla siebie. Zdradziłam już kilku osobom zakończenie Gry o tron. (...) Powiedziałam im: 'Hej, jeśli chcesz wiedzieć, to ci powiem'. Ale to byli ludzie, których znam, nie jacyś przypadkowi. Wiem, że oni potrafią dochować tajemnicy" – powiedziała aktorka.

2. Zapowiedź kolejnego odcinka "Detektywa". 4. odcinek nosi tytuł "The Hour and the Day" i został napisany przez Nica Pizzolatto i Davida Milch. Zobaczymy w nim, jak Hays (Mahershala Ali) i West (Stephen Dorff) dostrzegają możliwe powiązanie pomiędzy lokalnym kościołem i sprawą dzieci Purcellów. Podczas gdy detektywi szukają jednego podejrzanego i przesłuchują innego, Woodard (Michael Greyeyes) jest ścigany przez "obrońców sprawiedliwości".

3. Wszystko o pilotach stacji ogólnodostępnych. Sezon na piloty rozkręcił się na dobre, a TVLine zebrało wszystkie dotychczasowe informacje. W tym momencie są one niekompletne, ale już widać, że najbardziej w tym roku szaleje NBC, które zdążyło zamówić 8 pilotów i pełny sezon "Law & Order: Hate Crimes".

4. Michael C. Hall zapowiada nietypową reklamę na Super Bowl. Finał Super Bowl coraz bliżej, a w jednej z reklam pojawi się Michael C. Hall. Chodzi o reklamę Skittles, która ma być nietypowa, bo przybierze formę broadwayowskiego musicalu.

5. Robyn Lively w "The Good Doctor". Aktorka znana z "Teen Witch" zagra matkę małej dziewczynki, która musi podjąć trudną decyzję.

the-good-doctor-season-2-episode-15-robyn-lively