Lista seriali, które pojawią się na Netfliksie w lutym

"Russian Doll" (Fot. Netflix)

W styczniu w serwisie Netflix pojawią się takie tytuły, jak "Russian Doll", "The Umbrella Academy" czy 3. sezon "One Day at a Time". Będzie też "Lucyfer", "Bates Motel" i nie tylko.

Luty na Netfliksie zacznie się od premiery "Russian Doll" Natashy Lyonne, a także polskich premier "Nightflyers" i 3. sezonu "Lucyfera". Tydzień później pojawi się 3. sezon "One Day at a Time", a na kolejne tygodnie zapowiedziane są takie seriale, jak "The Umbrella Academy", "Dirty John", "Bates Motel", "Suburra" czy "Shadowhunters", którego finałowa seria będzie pokazywana po jednym odcinku na tydzień.

Poza tym spodziewajcie się cotygodniowych dostaw "Czarnej listy", "Supergirl" i "Star Trek: Discovery", powrotu programu "Być patriotą – zaprasza Hasan Minhaj" (10 lutego) czy stand-upów "Ray Romano: Right Here, Around the Corner" (5 lutego) i "Ken Jeong: You Complete Me, Ho" (14 lutego).

Z kolei na liście filmów, które pojawią się w lutym na Netfliksie, znajdują się m.in. "Velvet Buzzsaw", "Mad Max: Na drodze gniewu", "Baywatch. Słoneczny patrol", "Apollo 13", "Blue Jasmine", "Szybcy i wściekli 8", "Transformers: Ostatni rycerz", "Kłamca, kłamca", "Szefowie wrogowie 2", "Azyl", "Żony ze Stepford", "Burleska" i "Jeszcze dłuższe zaręczyny".

Oto lista premier serialowych Netfliksa zapowiedzianych na luty 2019:

1 lutego
"Nightflyers"
"Russian Doll"
"Lucyfer", sezon 3
"Wieczna wiedźma"

8 lutego
"One Day at a Time", sezon 3

14 lutego
"Dirty John", sezon 1

15 lutego
"The Umbrella Academy"

15 lutego
"Smoczy Książę", sezon 2

20 lutego
"Bates Motel", sezon 5

22 lutego
"Rebellion", sezon 2
"Suburra", sezon 2
"Chef's Table", część 6

25 lutego
"Van Helsing", sezon 3

26 lutego
"Shadowhunters: The Mortal Instruments", sezon 3B

REKLAMA