Czy zobaczymy 3. sezon "Punishera"? Twórca serialu opowiada o planach na kolejne odcinki

"Marvel's The Punisher" (Fot. Netflix)

0

Netflix na razie milczy o przyszłości "Punishera", ale jego twórca już twierdzi, że ma świetny plan na nowe odcinki. Uwaga na drobne spoilery z 2. sezonu.

Wśród superbohaterów Marvela, których Netflix nie odesłał na przedwczesną emeryturę, zostali już tylko Jessica Jones (którą zobaczymy w 3. sezonie jeszcze w tym roku) oraz Punisher, który powrócił w 2. sezonie swojego serialu w tym miesiącu. Twórca produkcji, Steve Lightfoot, zdaje sobie sprawę z tego, że serial z Jonem Bernthalem w roli głównej może podzielić los "Daredevila", "Luke'a Cage'a" i "Iron Fista", ale zapewnia, że rozmawiał już z Marvelem o pomysłach na kolejną serię.

– Mam świetny pomysł na to, co wydarzy się dalej. Wiem, czym mógłby być sezon trzeci i jest to pomysł, który bardzo mnie ekscytuje. Marvel o nim wie i również im się podoba. Oczywiście mamy nadzieję, że będziemy mieli szansę go pokazać – powiedział Lightfoot.

Jeśli 3. sezon "Punishera" ujrzy światło dzienne, to nowe odcinki mają być ponownie silnie związane z Nowym Jorkiem.

– Pomysł, który mam, jest mocno osadzony w mieście. Tematem sezonu będzie obserwacja, jak Frank, który teraz w pełni przyjął tożsamość Punishera, radzi sobie z tym, gdzie go to zabierze i jakie problemy pojawią się na drodze, którą wybrał. Nie za bardzo mogę powiedzieć coś więcej. Ale tak, mamy nadzieję, że będziemy mogli wrócić do tego świata i ruszać dalej.

Showrunnerowi szczególnie zależy na kontynuowaniu historii Punishera, bo finałowa scena z 2. sezonu miała sprawić, że widzowie po prostu będą chcieli więcej. Pod koniec ostatniego odcinka Frank znów w swoim ikonicznym stroju Punishera samodzielnie rozprawia się z dziesiątkami przestępców.

– Kiedy spojrzysz na koniec 2. sezonu, finałowa scena miała mówić: "Patrzcie, Frank jest teraz Punisherem". I mam nadzieję, że ludzie dzięki temu nie mogą się doczekać 3. sezonu, chcą wrócić i zobaczyć, co się u niego dzieje – powiedział Lightfoot.

"Punisher" dostępny jest na Netfliksie.