8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"A.P. Bio" (Fot. NBC)

"Fosse/Verdon" z premierą w kwietniu. Kate Winslet w nowym serialu HBO. Zapowiedzi "A.P. Bio", "Templariuszy", "Broad City" i nie tylko – zapraszamy!

1. "Fosse/Verdon" z premierą w kwietniu. Limitowany serial muzyczny telewizji FX z Michelle Williams i Samem Rockwellem w rolach słynnej broadwayowskiej pary wystartuje 9 kwietnia w USA.

2. Kate Winslet w nowym serialu HBO. Kate Winslet zagra główną rolę w "Mare of Easttown", nowym serialu limitowanym HBO. Twórcą, scenarzystą i showrunnerem jest Brad Ingelsby, a wszystkie odcinki wyreżyseruje Gavin O'Connor. Winslet wcieli się w detektyw z małego miasteczka w Pensylwanii, która bada sprawę lokalnego morderstwa, w momencie kiedy rozpada się jej własne życie.

3. Teaser 2. sezonu "A.P. Bio". Grupka nerdów i ich nietypowy nauczyciel powrócą 7 marca.

4. "Queer Eye" jedzie do Japonii. W tym roku premierę będzie mieć 3. sezon "Queer Eye", a oprócz tego powstanie "Queer Eye: We're In Japan!", czyli cztery specjalne odcinki, które zostaną nakręcone w Japonii.

5. Zwiastun finałowego sezonu "Broad City". "Broad City" wraca już dzisiaj, a tymczasem zobaczcie, co się będzie wyprawiało w finałowej serii.

6. Teaser 2. sezonu "Templariuszy". A w nim Mark Hamill, który dołączy do obsady w tym sezonie.

7. Zwiastun "Bless This Mess", nowości od ABC. "Bless This Mess" to komedia o parze, która przeprowadza się z Nowego Jorku do Nebraski. W rolach głównych Lake Bell ("Children's Hospital") i Dax Shepard ("Parenthood"). Start 16 kwietnia.

8. Jon Cryer jako Lex Luthor na zdjęciu z "Supergirl". Jon Cryer w nowej roli po raz pierwszy pojawi się w odcinku z 17 marca, zatytułowanym "O Brother, Where Are Thou?".

supergirl-lex-full

REKLAMA