Co dalej z Max i Lucasem ze "Stranger Things"? Sadie Sink zdradza spoilery z 3. sezonu serialu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

2. sezon "Stranger Things" zakończył się dla Max i Lucasa pocałunkiem na szkolnym balu. Czy możemy liczyć na rozwinięcie tego wątku? Sadie Sink zdradza spoilery.

Co wydarzy się w 3. sezonie "Stranger Things"? Sadie Sink pojawiła się w poprzedniej części serialu w roli Max i zadomowiła się w Hawkins na dłużej. Aktorka w rozmowie z "Marie Claire" zdradza, co czeka nas w kolejnych odcinkach produkcji Netfliksa.

Największą zmianą będzie przeniesienie akcji serialu z okresu roku szkolnego na wakacje, co jak zapewnia Sadie, ma dodać mu szczególnego klimatu.

Jak pamiętacie z poprzedniego sezonu, dziewczynkę i jej brata, Billy'ego, łączyła dosyć burzliwa więź. Czy coś zmieni się w tej kwestii?

– Pod koniec 2. sezonu Max i jej brat byli w całkowicie innej sytuacji niż na jego początku. W pewnym sensie Max pokazała, że nie można z nią zadzierać i on o tym doskonale wie. Nie ma już między nimi tyle dramatów, on zna swoje granice i wie, że wiele rzeczy już nie ujdzie mu na sucho – mówi aktorka o specyficznej relacji rodzeństwa.

Czego jeszcze możemy się spodziewać?

– Naprawdę nie mogę niczego zdradzić, ale zdecydowanie zagłębimy się w przeszłość każdej z postaci. Ten sezon był świetny nie tylko dla mojej bohaterki, ale i dla wszystkich innych. Myślę, że spodoba się to fanom. Na wszystkie pytania znajdą się odpowiedzi, a później pojawią się nowe problemy – mówi tajemniczo aktorka.

A jak będzie wyglądała sytuacja między Sadie a Lucasem? Pamiętacie ich pocałunek?

– Kocham ich związek, ponieważ idealnie obrazuje typową relację między nastolatkami. Większość dzisiejszych seriali pokazuje kompletnie oderwane od rzeczywistości związki, ale Max i Lucas mają tę zabawną relację, którą mam nadzieję wszyscy pokochają. W tym sezonie naprawdę dostaniecie dużo śmiesznych wątków.

Za to właśnie kocham "Stranger Things" – nie jest typowym science fiction czy dramatem, ma za to wiele zabawnych momentów i humorystycznych wątków, które sprawiają, że ten serial jest tak bardzo uwielbiany. Znajdzie się w nim coś dla każdego. Nawet jeśli nie lubisz się bać, znajdziesz w nim elementy, które będą ci odpowiadać – dodaje.

I to czysta prawda – jeśli komuś udało się nafaszerować jeden serial elementami science fiction, horroru, pełnej ciepła komedii i klimatem lat 80., to tym kimś są właśnie bracia Dufferowie.

"Stranger Things" dostępne jest w serwisie Netflix. 3. sezon pojawi się 4 lipca.