Finał "Gry o tron" przykuje do ekranów nie tylko fanów. Kit Harington mówi, jakie ma plany na ten dzień

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Emisja ostatniego odcinka "Gry o tron" – na tę chwilę szykują się nie tylko wszyscy fani serialu, ale i Kit Harington. Aktor opowiada o swoich planach na ten szczególny dzień.

Kit Harington emocjonalnie podchodzi do zakończenia "Gry o tron", jednak możemy odebrać to w dwojaki sposób. Raz, aktor zamyka bardzo ważny etap w swoim życiu, a było nim spędzenie dziewięciu lat na planie serialu. Dwa, był już tak zmęczony materiałem, że cieszył się, że to już koniec.

Mimo że aktor doskonale wie, jak będzie wyglądał finałowy odcinek hitowej produkcji (określa go mianem "emocjonalnie rozdzierającego"), czeka go jeszcze jego emisja na HBO. Kit zdaje sobie sprawę z tego, że będzie to dla niego kolejny wzruszający moment, ale jeszcze nie wie, czy powinien spędzić go w sam na sam z ekranem, czy może bardziej na miejscu byłaby jakaś impreza.

– Myślę, że zrobię imprezę. Nie wiem jeszcze, czy chcę obejrzeć go sam w samotności i ciszy, czy może zorganizuję imprezę i obejrzę go z wieloma innymi osobami – mówi.

W rozmowie z telewizją Sky aktor odnosi się także do swojego występu w filmie "Jak wytresować smoka: Ukryty świat" i żartuje, że przyszło mu często pracować ze smokami "różnych rodzajów, rozmiarów i kształtów".

Aktorzy grający w serialu zapowiadali już, że ostatni odcinek "Gry o tron" ma podzielić widownię, satysfakcjonować, a nawet zapędzić do terapeuty – to samo w sobie brzmi już jak niezła impreza...

"Gra o tron" dostępna jest na HBO. Premiera 8. sezonu 15 kwietnia.

  • ftwd22

    Liczę na to, że Jon Snow będzie wśród tych, którzy nie przeżyją :)