Dla wszystkich sztywniutkich mordeczek – nowy teledysk Pioruna ze "Ślepnąc od świateł"

"Ślepnąc od świateł" (Fot. HBO)

U Pioruna z serialu "Ślepnąc od świateł" wciąż sztywniutko. Zobaczcie nowy klip rapera, pod którego ksywką kryje się Krzysztof Skonieczny, reżyser i jeden ze scenarzystów produkcji HBO.

Krzysztof Skonieczny, reżyser i współscenarzysta serialu "Ślepnąc od świateł", właśnie wypuścił kolejny klip jako Piorun – do utworu "Ślepi od świateł". Przypomnijmy, Piorun pierwszy raz pojawia się w drugim odcinku serialu jako raper wybijający się na polskiej scenie muzycznej i uosabiający wszelkie stereotypy związane z branżą hip-hopową.

Skoro o nich mowa, to Piorun właśnie bierze się za kolejny, czyli własną linię dresiarskiej odzieży, ale o tym za momencik. Najpierw klip:

A oto niespodzianek ciąg dalszy. Jeśli waszą uwagę zwróciła czapka z daszkiem i bluza z napisem "sztywniutko", które raper ma na sobie w teledysku i które nosił w serialu, dobra wiadomość jest taka, że niedługo każdy będzie mógł je nabyć, ponieważ Piorun, jak każdy szanujący się polski raper, otwiera własną linię odzieżową.

Za to już niekoniecznie jak polski raper, Skonieczny zdecydował przeznaczyć dochód ze sprzedaży sztywniutkiej odzieży dla Monaru.

"Ślepnąc od świateł" dostępne jest na HBO GO.

REKLAMA