7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Christopher Meloni i Elizabeth Reaser w "Opowieści podręcznej". Data premiery komedii "Abby's". Chyłka powróci w 2. sezonie serialu TVN. A oprócz tego "Watchmen", Oscary" i nie tylko.

1. Christopher Meloni i Elizabeth Reaser w "Opowieści podręcznej". Christopher Meloni ("Happy!") i Elizabeth Reaser ("Nawiedzony dom na wzgórzu") zagrają komendanta Winslowa i jego żonę w 3. sezonie "Opowieści podręcznej". Para ugości Waterfordów podczas ważnej podróży – komendant Winslow okaże się władczym i magnetycznym człowiekiem, a komendantowa będzie przyjaciółką i inspiracją dla Sereny Joy.

2. Data premiery komedii "Abby's". Serial NBC z Natalie Morales w roli głównej zadebiutuje 28 marca.

3. Dustin Ingram w obsadzie "Watchmen". Aktor znany z "Sun Records" dostał rolę powracającą w serialu "Watchmen". Szczegóły jak zwykle trzymane są w tajemnicy.

4. Canal+ pokaże galę rozdania Oscarów. Transmisji 91. gali wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej możecie spodziewać się w nocy z 24 na 25 lutego. O trzy statuetki walczyć będzie "Zimna wojna", której Canal+ jest koproducentem.

5. Chyłka powróci w 2. sezonie serialu TVN. "Chyłka – Zaginięcie" będzie mieć kontynuację zatytułowaną "Chyłka – Kasacja". Premiera jesienią w TVN. 1. sezon miał oglądalność na poziomie 2 mln wyświetleń odcinka w serwisie Player.

6. "Nie ma jak w rodzinie" z zamówieniem na 4. sezon. Netfliksowa kreskówka powróci w przyszłym roku z 10-odcinkowym 4. sezonem.

7. Zwiastun serialu "The Enemy Within". Nowość NBC z Morrisem Chestnutem i Jennifer Carpenter startuje 25 lutego w USA.

REKLAMA