"The Boys", czyli superbohaterowie w celebryckim wydaniu. Zobaczcie zwiastun nowego serialu Amazona

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

0

Poznajcie świat, w którym superbohaterowie osiągnęli status celebrytów i sława czasami za bardzo odbija im do głowy. Na ratunek przychodzą "The Boys".

Amazon Prime Video szykuje nietypową superbohaterską produkcję na tegoroczne lato. "The Boys" to adaptacja komiksu Gartha Ennisa ("Preacher") i Darricka Robertsona, w której superbohaterowie trochę za bardzo zakosztowali sławy i trzeba pilnować ich, zanim wyrządzą więcej szkody niż pożytku. Do tego celu zebrana zostaje grupa "The Boys", która w zwalczaniu zdeprawowanych bohaterów nie cofnie się przed niczym.

Za adaptację "The Boys" odpowiadają podobnie jak przy "Preacherze" Evan Goldberg i Seth Rogen, do których przy tej produkcji dołączył Eric Kripke. Nowy zwiastun zaspokoi fanów poprzedniej ekranizacji komiksów Gartha Ennisa, a wielbiciele brutalnej i pokręconej rozrywki powinni już szykować się na nowy serialowy hit.

Tytułową grupę "The Boys" zagrają Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Karen Fukuhara oraz Tomer Capon. Za to w roli superbohaterów znanych razem jako "The Seven" wystąpią Antony Starr, Dominique McElligott, Erin Moriarty, Nathan Mitchell, Jessie Usher oraz Chace Crawford. Poza nimi na ekranie pojawią się także Elisabeth Shue, Jennifer Esposito oraz Simon Pegg.

Premiera "The Boys" w Amazon Prime Video przewidziana jest na lato.