6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pose" (Fot. FX)

Nominacje do nagród GLAAD. "Magnum: Detektyw z Hawajów" i dwa inne seriale CBS z 2. sezonem. "Stan Against Evil" skasowany. A oprócz tego "Whiskey Cavalier", Backstreet Boys u Jimmy'ego Fallona i nie tylko.

1. Nominacje do nagród GLAAD. "Black Lightning", "Pose", "Opowieść podręcznej", "Brooklyn 9-9" i "One Day at a Time" to tylko niektóre z seriali nominowane do nagród GLAAD – organizacji walczącej z homofobią i dyskryminacją ze względu na orientację seksualną. Pełną listę nominowanych w kategoriach telewizyjnych znajdziecie tutaj.

2. Trzy seriale CBS z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja CBS zamówiła 2. sezon seriali "FBI", "The Neighborhood" i "Magnum: Detektyw z Hawajów".

3. "Stan Against Evil" skasowany. Telewizja IFC skasowała po trzech sezonach komedię "Stan Against Evil". Informacją podzielił się twórca serialu, Dana Gould, w swoim podcaście.

4. Marika Domińczyk i Christa Miller w "Whiskey Cavalier". Marika Domińczyk ("Chirurdzy"), prywatnie żona Scotta Foleya, dostała większą rolę w nowym serialu "Whiskey Cavalier", gdzie Foley jest jedną z głównych gwiazd. Z kolei Christa Miller ("Scrubs") pojawi się w serialu gościnnie.

5. Sherri Saum w netfliksowym "Locke & Key". Aktorka znana z "The Fosters" pojawi się w "Locke & Key", nowym komiksowym serialu Netfliksa. Zagra nauczycielkę, która jest w tajemniczy sposób powiązana z rodziną Locke'ów.

6. Jimmy Fallon i Backstreet Boys przebrani za kurczaki. Z okazji wydania nowej płyty, "DNA", panowie z Backstreet Boys pojawili się w "The Tonight Show" w dość nietypowym przebraniu i wykonali gdaczącą wersję hitu "Everybody".

REKLAMA