8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Resident Evil 2

Powstaje serialowa wersja "Resident Evil". Chandler Riggs w "A Million Little Things". Kolejni aktorzy w pilocie "Batwoman". A oprócz tego "The Walking Dead", nowe piloty i nie tylko.

1. Powstaje serialowa wersja "Resident Evil". Za projekt odpowiada Netflix, który planuje poszerzyć uniwersum i pogłębić mitologię, znaną z dotychczasowych odsłon "Resident Evil".

2. Chandler Riggs w "A Million Little Things". Aktor znany z roli Carla w "The Walking Dead" pojawi się w "A Million Little Things" w roli PJ-a, młodego człowieka, którego spotyka Rome (Romany Malco). To jego pierwsza rola od czasu TWD.

3. JoAnna Garcia Swisher w pilocie komedii ABC. JoAnna Garcia Swisher dostała jedną z głównych ról w pilocie "Happy Accident" od producentów "Modern Family", Abrahama Higginbothama i Jona Pollacka. Serial będzie opowiadać o dwóch rodzinach z Pittsburgha, które łączy stara tajemnica. Swisher zagra Eleanor, najstarszą córkę rodziny, której głową jest Bud (Matt Walsh z "Veepa").

4. Bradley Whitford w pilocie komedii NBC. Bradley Whitford zagra profesora muzyki z Ivy League, który został dyrektorem kościelnego chóru w małym miasteczku. Nową komedię, roboczo zatytułowaną "All Together Now", pisze Lesley Wake Webster ("Speechless", "Life in Pieces"), a reżyseruje Jason Winer ("Modern Family").

5. Kolejni aktorzy w pilocie "Batwoman". Meagan Tandy ("Teen Wolf") zagra Sophie Moore, dziewczynę po szkole wojskowej, które pracuje w ochronie w Gotham. Camrus Johnson ("Luke Cage") wcieli się w Luke'a Foxa, który dba, żeby Wayne Tower było bezpieczne, kiedy nie ma szefa. Nicole Kang ("Ty") zobaczymy w roli Mary Hamilton, siostry przyrodniej Kate Kane.

6. Halsey poprowadzi "Saturday Night Live". Wokalistka Halsey będzie gospodynią i zarazem gościem muzycznym programu 9 lutego.

7. Jasmine Cephas Jones w nowej komedii HBO. Jasmine Cephas Jones ("Hamilton") dołączyła do obsady nowego serialu "Mrs. Fletcher".

8. Szeptacze w nowej zapowiedzi "The Walking Dead". Sezon 9B startuje 11 lutego na FOX Polska.

REKLAMA