9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Terror" (Fot. AMC)

"Terror" dostępny na Amazon Prime Video. "Riviera" wróci w maju. Obsada "Wspaniałej pani Maisel" negocjuje podwyżki. A oprócz tego "Star Trek: Discoery", "The Widow" i nie tylko.

1. "Terror" dostępny na Amazon Prime Video. Jeśli chcecie nadrobić "Terror", macie okazję. Cały 1. sezon wylądował w weekend na Amazon Prime Video.

2. Czy Spock i Michael ze "Star Trek: Discovery" byli parą? Taka teoria pojawiła się wśród fanów. Zaprzeczyła jej Sonequa Martin-Green, odtwórczyni roli Michael. Jak powiedziała aktorka, jej bohaterka miała skomplikowaną relację z przybranym bratem, ale chodziło w niej o innego rodzaju emocje.

3. USA Network zamawia serialową antologię z Rosario Dawson. Serialowa antologia "Briarpatch" otrzymała zamówienie od USA Network. 1. sezon oparty będzie na książce Rossa Thomasa i opowie historię Allegry "Pick" Dill (Rosario Dawson), śledczej, która powraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, po tym jak jej siostra została zamordowana. Serial tworzy Andy Greenwald ("Legend"), a wśród producentów znajdują się Sam Esmail ("Mr. Robot") i Ana Lily Amirpour ("Castle Rock"), reżyserka pilota. W obsadzie są jeszcze Jay R. Ferguson ("Mad Men"), Brian Geraghty ("Chicago P.D.") i Edi Gathegi ("The Blacklist").

4. Obsada "Wspaniałej pani Maisel" negocjuje podwyżki. "Wspaniała pani Maisel" zgarnęła dziś, co tylko się dało na gali SAG Awards. 3. sezon już jest zamówiony, ale wciąż trwają renegocjacje kontraktów obsady, która chce dostać podwyżki.

5. "Riviera" wróci w maju. Telewizja ITV podała datę premiery 2. sezonu "Riviery" – serial wraca 23 maja.

6. Maratony "Stan Against Evil" na AMC Polska. "Stan Against Evil" to serialowa parodia horroru z Johnem C. McGinleyem ("Scrubs") i Janet Varney ("You’re the Worst") w rolach głównych. Dwa pierwsze sezony będzie można obejrzeć w lutym na kanale AMC. 1. sezon pojawi się na antenie w całości (osiem odcinków) w sobotę 16 lutego, od godz. 21:00. Maraton z 2. sezonem (również osiem odcinków) tydzień później, tj. 23 lutego od 21:00.

7. FOX zamawia dwa piloty komediowe. Zamówione seriale to "Richard Lovely" i "Geniuses". Ten pierwszy to historia autora książek dla dzieci, który nie przepada za dziećmi, dopóki w sąsiedztwie nie zamieszkuje inteligentny 9-latek. Serial pisze Billy Finnegan ("Grace i Frankie"). "Geniuses" to z kolei sitcom w stylu "Zwariowanego świata Malcolma" – robotnicza rodzina z South Jersey wychowuje czwórkę dzieci, z których trójka to prawdziwi geniusze. Twórcą jest Lon Zimmet ("LA to Vegas").

8. Aktorzy z "Gry o tron" i "Catastrophe" w nowym serialu "Guilt". Telewizja BBC tworzy osadzony w Szkocji serial kryminalny "Guilt", skupiający się na dwóch braciach, którzy wracając w środku nocy z wesela przejechali i zabili człowieka. Główne role zagrają Jamie Sives ("Gra o tron") i Mark Bonnar ("Catastrophe"). Serial pisze Neil Forsyth ("Eric, Ernie and Me").

9. Zdjęcia z "The Widow" ITV i Amazona. Nowy thriller z Kate Beckinsale w roli głównej startuje 1 marca.

The Widow Block 1 -  SD53 - Episode: 4

widow00

REKLAMA