Lucyfer będzie mieć w 4. sezonie mocnego przeciwnika. Tom Ellis opowiada o nowej postaci w serialu

"Lucyfer" (Fot. Fox)

0

Kto będzie próbował pokrzyżować plany Lucyfera w 4. sezonie serialu przejętego przez Netfliksa? Tom Ellis opowiada o postaci granej przez Grahama McTavisha.

W nadchodzącym, 4. sezonie "Lucyfera" zaroi się od nowych twarzy. Prócz Inbar Lavi odgrywającej rolę Ewy, pierwszej kobiety uwiedzionej przez Diabła, która po latach odnajduje swojego byłego adoratora i pragnie wskrzesić łączący ich romans, na ekranie pojawi się także ogarnięty obsesją ksiądz.

Postać ojca Kinleya – duchownego z paranoją na punkcie pewnej przepowiedni – zagra Graham McTavish ("Outlander"). Zapowiada się na to, że ksiądz będzie próbował pokrzyżować miłosne plany Lucyfera.

– Ojciec Kinley ma rachunki do wyrównania. Ma obsesję na punkcie pewnego proroctwa mającego związek z Diabłem chodzącym po Ziemi i znajdującym pierwszą miłość, a kiedy to się wydarzy, zło ma opanować świat. I naprawdę głęboko w to wierzy – mówi Tom Ellis w rozmowie z TVLine.

Oficjalna data premiery czwartego i zarazem najbardziej wyczekiwanego przez fanów sezonu "Lucyfera" nie została jeszcze ujawniona. Ale Aimee Garcia, czyli serialowa Ella Lopez, puściła ostatnio parę z ust i zasugerowała, że serial może pojawić się na Netfliksie w okolicy kwietnia/maja.

"Lucyfer" dostępny jest na Netfliksie. 3. sezon pojawi się 1 lutego.