Naomi Watts po raz pierwszy o prequelu "Gry o tron". Czy zdradziła jakiś szczegół z prac nad serialem?

"Gypsy" (Fot. Netflix)

0

Fani "Gry o tron" nie muszą martwić się rozłąką z fantastycznym światem Westeros. Powoli ruszają prace nad prequelem serialu, a Naomi Watts nieśmiało zabiera głos w jego sprawie.

Prequel "Gry o tron" owiany jest tajemnicą, a znając już środki prewencyjne, które władze HBO podjęły w obawie przez wyciekiem spoilerów z 8. sezonu serialu, nie możemy liczyć na jakiekolwiek konkrety.

Potwierdza to zachowanie Naomi Watts, która zagra jedną z głównych ról w spin-offie hitowej produkcji. Zaraz na wstępie rozmowy z Variety aktorka wypaliła:

– Naprawdę myślicie, że zamierzam wam coś zdradzić? Chcecie zbić mnie z tropu?

I faktycznie, Naomi nie zdradziła żadnego szczegółu z raczkującego prequela "Gry o tron", ale za to pochlebnie wypowiedziała się o przedstawionym w nim świecie.

– To fantastyczny świat, prawda? Myślę, że jest w tej serii wiele genialnych elementów, które sprawiają, że jest taka ekscytująca i interesująca. Nie chcę wpaść w tarapaty przez to, co mówię, więc zdradzę tylko tyle, że jest to bardzo ekscytujący projekt. I mogłabym to powtórzyć jeszcze kilka razy – powiedziała Naomi.

Przy kręceniu ostatniego sezonu "Gry o tron" poziom zabezpieczeń przed wypłynięciem spoilerów do sieci przypominał paranoję. Watts, przyjmując rolę, zgodziła się także na uniesienie całego jej ciężaru, czyli nader pokaźnego grona fanów i wszelkich środków zapobiegających wypłynięciu szczegółów z planu w ręce prasy. Czy jest na to gotowa?

– Nie wiem, zobaczymy. Wiem, że to naprawdę poważna i wymagająca sprawa, ale robimy to właśnie dla fanów – oznajmiła aktorka.

Kiedy ruszą zdjęcia do pilota prequela "Gry o tron"? Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, zdradził, że prace rozpoczną się w pierwszym kwartale 2019 roku. Co z pozostałymi możliwymi spin-offami? Bloys powiedział, że na razie wszystkie wysiłki skupione są na jednym projekcie. Co z resztą? To okaże się, gdy pierwszy odcinek nabierze konkretniejszych kształtów.