Barry wraca na scenę i pyta, czy jest złym człowiekiem, w zwiastunie 2. sezonu serialu HBO. Kiedy premiera?

"Barry" (Fot. HBO)

0

Nasz ulubiony aktor/płatny zabójca wraca w nowych odcinkach już tej wiosny. HBO pokazało pierwszy zwiastun 2. sezonu "Barry'ego".

"Ta historia jest o tym, jak po raz pierwszy poczułem w życiu cel. Ta historia jest o tym, jak pierwszy raz odebrałem komuś życie". Nowy sezon opowieści o płatnym zabójcy, który próbuje odnaleźć się jako aspirujący aktor, zapowiada się na tak samo świeżą i trzymającą w napięciu mieszankę czarnej komedii i serialu sensacyjnego. Barry (Bill Hader) dalej stara się uwolnić od swojej przeszłości na scenie teatralnej, a przeszłość znowu wraca do niego jak w błędnym kole.

Za rolę w 1. sezonie Barry'ego" Bill Hader został uhonorowany m.in. nagrodą Emmy i Critics' Choice Award. Pozostali członkowie fantastycznej obsady (a przynajmniej ci, którzy przetrwali 1. sezon) również pojawiają się w zwiastunie nowych odcinków: Sarah Goldberg jako Sally, Anthony Corrigan jako Hank i niezastąpiony (i także wyróżniony Emmy) Henry Winkler w roli Gene'a Cousineau.

Chociaż zwiastun ma niecałą minutę, to i tak sprawia, że nowego sezonu nie możemy się doczekać jeszcze bardziej. Klip zapowiada, że nowe odcinki pojawią się "tej wiosny", więc można śmiało przypuszczać, że "Barry" powróci w okolicach finałowego sezonu "Gry o tron", czyli w kwietniu.

"Barry" dostępny jest w serwisie HBO GO.