Co słychać u Kelly z "The Office"? Mindy Kaling ma rewelacyjną teorię o dalszych losach swojej bohaterki

"The Office" (Fot. NBC)

Według Mindy Kaling, Kelly Kapoor mogłaby mieć teraz poważne problemy z prawem. Aktorka wyjawiła swoją teorię i wypowiedziała się na temat potencjalnego powrotu "The Office".

Jeśli tak bardzo tęsknicie za "The Office", że zastanawiacie się, co mogliby teraz porabiać w życiu wasi ulubieni pracownicy Dunder-Mifflin, to nie jesteście sami. Mindy Kaling, czyli serialowa Kelly Kapoor zdradziło ostatnio, jak według niej potoczyły się losy jej bohaterki. I raczej nie jest to perspektywa przyjemna ani dla Kelly, ani dla Ryana (B.J. Novak), z którym tworzyli dosyć nietypową parę.

Według aktorki, Kelly, która była w serialu coraz bardziej niezrównoważona, może teraz znajdować się w więzieniu po popełnieniu zabójstwa z miłości.

– Nie chcę mówić, że [Kelly] zamordowała Ryana, ale też nie jestem przekonana, że w świecie "The Office" on nadal jest żywy – powiedziała Kaling.

Jeśli nadal trzymacie kciuki za to, żeby "The Office" wróciło kiedyś z oryginalną obsadą (całą i nienaruszoną), to ta teoria może wydawać się jednak odrobinę zbyt pesymistyczna. Niestety, na razie nie zanosi się na to, żebyśmy prędko zobaczyli nowe odcinki serialu, mimo że gwiazdy "The Office" pytane są o to nieustannie. Temat powraca w wywiadach na tyle często, że Steve Carell poświęcił tej kwestii swój cały monolog, kiedy niedawno prowadził "Saturday Night Live".

Mindy Kaling również została zapytana ostatnio o przyszłość "The Office" i to dodatkowo w towarzystwie serialowej Holly Flax, czyli Amy Ryan. Aktorki promują obecnie swój film "Late Night" na festiwalu Sundance, gdzie oczywiście nie mogło się obyć bez pytań o nowe odcinki sitcomu. I choć Kaling i Ryan bardzo miło wspominają czas spędzony na planie "The Office", to jednak na drodze do nowych odcinków stoi bardzo poważna przeszkoda: inne zobowiązania aktorów.

– Wydaje mi się, że Steve [Carell] jest w trakcie kręcenia jednego serialu, a potem ma w planie jeszcze kolejny. Także sądzę, że nie ma za bardzo czasu na powrót z całą ekipą "The Office" – wyjaśniła Kaling.

Pozostaje jedynie oglądać "The Office" kolejny raz od początku i snuć własne teorie o bohaterach. Może trochę bardziej optymistyczne niż w wersji Mindy Kaling.

"The Office" dostępne jest w Amazon Prime Video.

REKLAMA