9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

Richard Armitage w nowym serialu ekipy "Safe". Zwiastun 6. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Rodzinne spotkanie Winchesterów w 300. odcinku "Supernatural". A oprócz tego "Detektyw", "Strefa mroku" i nie tylko.

1. Richard Armitage w nowym serialu ekipy "Safe". Richard Armitage zagra główną rolę w 8-odcinkowym serialu Netfliksa "The Stranger" na podstawie powieści Harlana Cobena. Głównym scenarzystą będzie Danny Brocklehurst ("Safe"). Serial opowie historię Adama Price'a (Armitage), którego idealne życie niszczy wiadomość o tajemnicy skrywanej przez jego żonę. Adam dowiaduje się wszystkiego od nieznajomego w barze i ląduje w środku spisku, który sprawi, że nic nie będzie takie jak przedtem.

2. Jeszcze więcej znanych nazwisk w obsadzie "Strefy mroku". Taissa Farmiga, Rhea Seehorn, Luke Kirby i Ike Barinholtz dołączyli do obsady nowej wersji kultowej antologii serialowej.

3. Zwiastun 6. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". A nim ostateczny los agenta Coulsona – albo i nie? Spekulacje na ten temat czas zacząć.

4. Amazon zamawia pilot komedii córki Larry'ego Davida. 24-letnia Cazzie David współtworzy i zagra główną rolę w pilocie serialu komediowego "Half-Empty" Amazona. Serial opowie o losach sardonicznej studentki (David), której przesadnie aktywna wyobraźnia prowadzi do myślenia katastroficznego i nieskończonego łańcucha społecznych katastrof.

5. Oficjalnie: "Stan Against Evil" skasowany. Telewizja IFC potwierdziła, że nie będzie 4. sezonu "Stan Against Evil".

6. CBS zamawia pilot komedii z Patricią Heaton. W serialu "Carol's Second Act" Heaton zagra kobietę, która wychowała dwójkę dzieci, zakończyła karierę nauczycielki i postanowiła... zostać lekarką. Scenariusz piszą Emily Halpern i Sarah Haskins ("Black-ish", "Trophy Wife").

7. NBC zamawia pilot komedii Kala Penna. W pilocie niezatytułowanej na razie komedii Penn zagra byłego nowojorskiego radnego, który pomaga imigrantom w spełnieniu ich amerykańskiego snu. Scenariusz pisze Matt Murray, a w ekipie producentów jest Penn, a także Michael Schur ("The Good Place").

8. Zapowiedź kolejnego odcinka "Detektywa". 5. odcinek jest zatytułowany "If You Have Ghosts", a w zwiastunie pojawia się m.in. pytanie o większy spisek.

9. Rodzinne spotkanie Winchesterów w 300. odcinku "Supernatural". Jeffrey Dean Morgan powraca jako tata Winchester – więcej zdjęć tutaj.

supernatural-01

supernatural-02

REKLAMA