10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

Showrunner "Suits" o tym, czy zobaczymy Meghan Markle w finale. Wiemy, kto zagra główną rolę w nowej wersji "Utopii". Chucky bohaterem nowego serialu stacji SyFy. A oprócz tego "Superstore", "FBI" i nie tylko.

1. Showrunner "Suits" o tym, czy zobaczymy Meghan Markle w finale. Aaron Korsh powiedział podczas TCA Press Tour, że ekipa "Suits" nie planuje prosić Meghan Markle o "opuszczenie swojej pozycji w rodzinie królewskiej" i pojawienie się w finale serialu. "Chciałbym tego, ale wydaje mi się, że szanse są bliskie zera" – wyjaśnił. Natomiast jest szansa, że w finale zobaczymy znów Patricka J. Adamsa. Na razie jednak nie ma konkretnych planów, ponieważ dopiero zaczyna się pisanie scenariuszy finałowego sezonu.

2. Przesunięte przemówienie Trumpa powodem zamieszania w ramówkach. Wczoraj wieczorem amerykańskie stacje ogólnodostępne miały emitować orędzie prezydenta Trumpa o stanie państwa. Dlatego nie było w planie nowych odcinków seriali. Orędzie w ostatniej chwili zostało przesunięte na 5 lutego i efektem będą dalsze zmiany w ramówkach. Nowy odcinek "This Is Us" pojawi się dopiero 12 lutego, finał został przesunięty na 2 kwietnia. 5 lutego nie zostaną też pokazane nowe odcinki "New Amsterdam", "Black-ish", "Splitting Up Together" i "The Rookie". Zmian prawdopodobnie będzie więcej, ale tylko te na razie potwierdzono.

3. "God Friended Me" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja CBS zamówiła 2. sezon serialu "God Friended Me", który dobrze sobie radzi w niedzielnej ramówce.

4. CBS planuje spin-off "FBI". Serialowe światy Dicka Wolfa szybko się rozrastają i nie inaczej ma być z "FBI". CBS zamierza zamówić serial o agentach ścigających przestępców, którzy znajdują się na liście Most Wanted. Pilot zobaczymy jako jeden z odcinków "FBI". Serial ma duże szanse dojść do skutku, bo CBS już zobowiązał się, że zamówi cały sezon. Jeśli się z tego wycofa, to studio Universal Television wciąż dostanie pieniądze.

5. Zapowiedź powrotu "Superstore". Serial wraca 7 marca z drugą częścią 4. sezonu.

6. Sasha Lane w nowej wersji "Utopii". Gillian Flynn tworzy dla Amazona nową wersję brytyjskiej "Utopii". Rolę Jessiki Hyde zagra Sasha Lane znana z "American Honey".

7. Jussie Smollett z "Imperium" ofiarą ataku. Aktor znalazł się w szpitalu, po tym jak został zaatakowany w Chicago. Prawdopodobnie był to atak na tle rasowym.

8. Chucky bohaterem nowego serialu stacji SyFy. Demoniczna laleczka Chucky dostanie własny serial. Scenarzystą i producentem będzie Don Mancini.

9. Mike Colter o ewentualnym powrocie "Luke'a Cage'a". Mike Colter powiedział, że nie ma pojęcia, czy "Luke Cage" może kiedyś powrócić na innej platformie. Ale gdyby taka możliwość się pojawiła, on będzie zainteresowany ponownym występem. Na razie jednak ma w planach inne projekty.

10. Vanessa Williams w komedii ABC. Vanessa Williams dostała jedną z głównych ról w pilocie "Happy Accident", komedii o dwóch rodzinach z Pittsburgha, które łączy tajemnica sprzed lat.

REKLAMA