22 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2019

"Miracle Workers" (Fot. TBS)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

W lutym powrócą takie tytuły jak "The Walking Dead", "Better Things" czy "One Day at a Time". Wśród nowości mamy "Russian Doll", "Cudotwórców", "The Umbrella Academy" i nie tylko.

"Russian Doll" (nowość Netflix) – 1 lutego na Netfliksie

"Dzień świstaka" w wersji serialowej, ale z morderczym twistem. W czarnej komedii Netfliksa grana przez Natashę Lyonne ("Orange Is the New Black") Nadia powraca w nieskończoność na wielką nowojorską imprezę urodzinową za każdym razem, kiedy zostaje zabita. A jak pokazuje poniższy zwiastun, śmierć bardzo sobie upodobała tę bohaterkę.

Oprócz Lyonne, która jest także współtwórczynią serialu, w obsadzie znajdują się Greta Lee ("High Maintenance"), Yul Vazquez ("Narcos: Meksyk"), Elizabeth Ashley ("Treme") i Charlie Barnett ("Chicago Fire"). Gościnnie pojawić się mają również m.in. Chloë Sevigny ("Bloodline"), Dascha Polanco ("Orange is the New Black"), Rebecca Henderson ("Westworld") i Jeremy Bobb ("Ucieczka z Dannemory").

1. sezon "Russian Doll" będzie liczyć 8 odcinków, które zostały wyreżyserowane przez Natashę Lyonne, Leslye Headland i Jamie Babbit. W ekipie producentek znajduje się także Amy Poehler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 • Maciej Witek

  Bardzo czekam na Russian Doll. Czytałem amerykańskie/zagraniczne recenzje i jeśli to jest chociaż w połowie tak dobre jak piszą, to ło matko bosko!

 • ROB-i

  A u mnie "Better Things" a potem dlugo...,dlugo... nic.

 • patryks83

  Nic specjalnego. Ja czekam na Umbrella Academia i pewnie obejrzę Shadowhunters ale to dlatego że siostra mnie męczy kiedy wreszcie powrót nocnych łowców.

 • Hazel

  Better Things, Miracle Workers i One Day at a Time. Chyba tyle na luty.

 • Panna

  Better Things, ale u nas to juz bedzie 1 marca :) Moze Russian Doll, trudno osadzic, nie widzialam jeszcze.

 • Kalutka

  Pen15 wygląda tragicznie.
  Poza tym, mam szczerze dość ról nastolatek, które grają 30-kilku latki.
  Przeciez jest tyle utalentowanych młodych aktorów!!
  Kompletnie tego nie rozumiem, bo ten zabieg sprawia, ze serial wygląda jak jakaś satyra albo pastisz w stylu Jackass, więc nie wygląda obiecująco ani zachęcająco.