22 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2019

"Miracle Workers" (Fot. TBS)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

W lutym powrócą takie tytuły jak "The Walking Dead", "Better Things" czy "One Day at a Time". Wśród nowości mamy "Russian Doll", "Cudotwórców", "The Umbrella Academy" i nie tylko.

"Russian Doll" (nowość Netflix) – 1 lutego na Netfliksie

"Dzień świstaka" w wersji serialowej, ale z morderczym twistem. W czarnej komedii Netfliksa grana przez Natashę Lyonne ("Orange Is the New Black") Nadia powraca w nieskończoność na wielką nowojorską imprezę urodzinową za każdym razem, kiedy zostaje zabita. A jak pokazuje poniższy zwiastun, śmierć bardzo sobie upodobała tę bohaterkę.

Oprócz Lyonne, która jest także współtwórczynią serialu, w obsadzie znajdują się Greta Lee ("High Maintenance"), Yul Vazquez ("Narcos: Meksyk"), Elizabeth Ashley ("Treme") i Charlie Barnett ("Chicago Fire"). Gościnnie pojawić się mają również m.in. Chloë Sevigny ("Bloodline"), Dascha Polanco ("Orange is the New Black"), Rebecca Henderson ("Westworld") i Jeremy Bobb ("Ucieczka z Dannemory").

1. sezon "Russian Doll" będzie liczyć 8 odcinków, które zostały wyreżyserowane przez Natashę Lyonne, Leslye Headland i Jamie Babbit. W ekipie producentek znajduje się także Amy Poehler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA