22 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2019

"Miracle Workers" (Fot. TBS)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"One Day at a Time" (sezon 3) – 8 lutego na Netfliksie

Trzecia już odsłona sitcomu Netfliksa, opowiadającego o perypetiach rodziny kubańskich Amerykanów, której głową jest Penelope (Justina Machado), matka dwójki nastoletnich dzieciaków. W składającym się z 13 odcinków sezonie rodzina Alvarezów się powiększy, ponieważ pojawią się kuzynki Penelope, Estellita i Pilar, w które wcielą się znane z "Brooklyn 9-9" Melissa Fumero i Stephanie Beatriz. Z kolei wykonująca motyw muzyczny "One Day at a Time" Gloria Estefan zagra rolę Mirthy, siostrę Lydii (Rita Moreno), z którą ta od dawna nie utrzymywała kontaktów.

W zwiastunie widzimy także Indię de Beaufort, która zagra Avery, nową miłość Schneidera. Co ciekawe, aktorka prywatnie jest żoną Todda Grinnela, odtwórcy roli kanadyjskiego sąsiada Alvarezów. I na tej parze romanse się nie skończą.

Penelope spodoba się Mateo (Alex Quijano), facet, który jest w stanie przebić nawet ją pod względem nadopiekuńczości. Z kolei Elena będzie już w stałym związku z Syd. Poza tym zapowiedziany został pogrzeb i przymusowe rodzinne wakacje, po tym jak dom zostaje zalany.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA