Oto "Hanna" – nowa zabójcza broń Amazona. Zobaczcie zwiastun serialu, w którym zagra duet z "The Killing"

"Hanna" (Fot. Amazon Prime Video)

"Hanna" nie mogła mieć lepszego wejścia. Trailer nowego serialu Amazona zostanie wyświetlony podczas zbliżających się rozgrywek Super Bowl. Jest też dobra wiadomość dla niecierpliwych widzów.

Do tej pory poznaliśmy tylko przedsmak tego, co czeka nas w serialu "Hanna", będącym adaptacją filmu z 2011 roku w reżyserii Joe Wrighta. W produkcji Amazona zobaczymy ponownie duet z "The Killing", czyli Mireille Enos i Joela Kinnamana znanych jako detektywi Linden i Holder. Jednak pierwszy plan będzie należeć do Esme Creed-Miles, która zagra tytułową postać.

Hanna jest wychowywana i szkolona na zabójczynię. Za tę nietypową edukację odpowiada jej tato Erik (Joela Kinnaman). Ojciec wraz z córką mieszkają w polskich lasach, w których dziewczyna szlifuje swój refleks i wszystkie niezbędne przyszłej morderczyni umiejętności. Jednocześnie Erik zachęca ją do prowadzenia normalnego życia, co widzimy w zwiastunie. Jednak czym jest kilka wyjść z koleżankami w obliczu pełnej zabójstw przyszłości?

Mireille Enos odegra rolę bezwzględnej agentki CIA skrywającej pewną tajemnicę z przeszłości, która może wyjść na jaw wraz z pojawieniem się w jej życiu Hanny. Z kolei wspomniane lasy nie będą jedynym polskim akcentem w nowym serialu Amazona. W obsadzie znalazła się także Joanna Kulig.

Zwiastun zostanie wyemitowany 3 lutego podczas finału Super Bowl (podobnie jak rok temu "Jack Ryan), ale nie jest jedyną niespodzianką dla przyszłych widzów serialu. Zaraz po rozgrywkach użytkownicy Amazon Prime Video będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek "Hanny", ale będą mieli na to tylko 24 godziny. Cały sezon trafi na platformę w marcu.

"Hanna" będzie dostępna w marcu w serwisie Amazon Prime Video.

REKLAMA