8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Reboot "Strefy mroku" z datą premiery. Nowy serial na podstawie powieści Stephena Kinga. Zdjęcia z powrotu "The Walking Dead". A oprócz tego "Detektyw", "Magnum" i nie tylko.

1. Nowa "Strefa mroku" z datą premiery. Serial będzie mieć dwuodcinkową premierę 1 kwietnia na CBS All Access. Kolejne odcinki będą emitowane w czwartki, od 11 kwietnia, już po jednym. Twórcą, a także narratorem i gospodarzem nowej wersji "Strefy mroku" jest Jordan Peele ("Uciekaj!"). W znakomitej obsadzie znajdują się m.in. Steven Yeun, Adam Scott, Kumail Nanjiani, John Cho i Greg Kinnear.

2. Nowy serial na podstawie powieści Stephena Kinga. Platforma CBS All Access zamówiła 10-odcinkowy serial limitowany "The Stand" na podstawie powieści Stephena Kinga, którą w Polsce znamy jako "Bastion". Stworzą go Josh Boone ("Fault in Our Stars") i Ben Cavell ("SEAL Team").

3. Darby Stanchfield w serialu "Locke & Key". Aktorka znana ze "Skandalu" zagra Ninę Locke, matkę serialowych dzieciaków z "Locke & Key".

4. "Magnum: Detektyw z Hawajów" startuje dziś na FOX. W czwartek 31 stycznia o godz. 21:05 polską premierę na kanale FOX będzie mieć "Magnum: Detektyw z Hawajów" – nowa wersja popularnego serialu z lat 80. Nowy Thomas Magnum (Jay Hernandez, "Legion samobójców") to były komandos Navy SEAL, który po powrocie z Afganistanu zostaje konsultantem książek przygodowych oraz prywatnym detektywem na Hawajach. Zwiastun zobaczycie tutaj.

4. Kimberly Williams-Paisley we "Flashu". Aktorka zagra Renee Adler, jedną z byłych żon tutejszej wersji Sherlocka z Earth-221.

5. Hannah Simone z pilotem w ABC. Telewizja ABC zamówiła pilot komedii, opartego na życiu Hannah Simone ("New Girl") i jej relacjach z ojcem. Aktorka jest współtwórczynią serialu i zagra w nim główną rolę.

7. HBO pokaże nowy odcinek "Detektywa" już w piątek. Ze względu na niedzielny finał Super Bowl nowe odcinki "Detektywa", "Crashing" i "High Maintenance" mają pojawić się na platformach streamingowych już w piątek.

8. Zdjęcia z powrotu "The Walking Dead". W drugiej części 9. sezonu bohaterowie "The Walking Dead" będą musieli uporać się z tym wszystkim, co się wydarzyło w czasie 6-letniego przeskoku czasowego. Będą mieć nowego groźnego przeciwnika w postaci Szeptaczy. Polska premiera 11 lutego na FOX. Więcej nowych zdjęć tutaj.

twd02

twd03

twd04

REKLAMA