Baptiste wraca do akcji w pełnym zwiastunie spin-offu "The Missing". O czym będzie nowy serial?

"The Missing" (Fot. BBC)

Tchéky Karyo powraca jako detektyw Baptiste, a wraz z nim powracają trudne sprawy zaginionych osób. Zobaczcie zwiastun spin-offu "The Missing" – kryminalnego hitu z Wielkiej Brytanii.

Jeśli oglądaliście "The Missing", to pewnie dobrze pamiętacie francuskiego detektywa, który pomagał brytyjskim rodzinom w poszukiwaniach zaginionych dzieci w obu sezonach. Teraz Baptiste dostał swój własny serial, który wkrótce będzie mieć premierę w Wielkiej Brytanii na kanale BBC One.

Tchéky Karyo powróci w nim jako uparty detektyw, którego spotkamy podczas wycieczki z żoną do Amsterdamu. Szefowa tamtejszej policji – i przy okazji jego dawna dziewczyna – poprosi go o pomoc w prowadzonym śledztwie. Baptiste szybko angażuje się w sprawę, która wychodzi poza pocztówkowy Amsterdam, pełen kanałów i pięknych domków, by zajrzeć pod powierzchnię tego wszystkiego.

Ze zwiastuna wiemy, że będzie to kolejna sprawa zaginionej dziewczyny, która będzie wymagała od Baptiste'a szybkiego przemieszczania się po Europie i której trudno będzie nie odbierać emocjonalnie.

Zdjęcia do serialu, którego twórcami są Jack i Harry Williamsowie ("The Missing"), powstawały w Amsterdamie i Belgii. W obsadzie oprócz odtwórcy głównej roli znajdują się Tom Hollander, Jessica Raine, Alec Secareanu, Clare Calbraith, Nicholas Woodeson, Anastasia Hille, Talisa Garcia, Barbara Sarafian, Boris Van Severen i Martha Canga.

REKLAMA