Powstanie drugi spin-off "Teorii wielkiego podrywu"? Prezes CBS sugeruje, że istnieje taka możliwość

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Czyżby fani "Teorii wielkiego podrywu" przedwcześnie zaczęli żegnać się ze swoimi ulubionymi bohaterami? Prezes CBS nie wyklucza pojawienia się drugiego spin-offu serialu.

Choć "Teoria wielkiego podrywu" powoli zmierza ku finałowemu odcinkowi, który zaplanowany jest na maj, nie musi to oznaczać ostatecznego pożegnania ze wszystkimi bohaterami serialu.

Kelly Kahl, prezes CBS, zasugerował podczas TCA Press Tour, że nie wyklucza możliwości stworzenia drugiego spin-offu produkcji (pierwszym jest "Młody Sheldon"). Jednocześnie zaznaczył, że nie uzgodnił z Chuckiem Lorre'em, producentem wykonawczym serialu, żadnych konkretów.

– Następny ruch należy do nich. Jeśli będą chcieli o tym porozmawiać, na pewno zostaną wysłuchani – powiedział Kahl.

Tymczasem ekipa "Teorii wielkiego podrywu" wspomniała ostatnio w programie Ellen DeGeneres, że z każdym kolejnym odcinkiem na planie robi się coraz bardziej emocjonalnie. Koniec serialu oznacza dla obsady zakończenie dwunastu wspólnie spędzonych lat.

– Johnny i ja pracowaliśmy przy jednej ze scen przed świętami i nagle, nawet nie wiem jak, zaczęłam szlochać. Cała ekipa, nawet goście od kamer, zeszli się i stwierdzili, że bardzo dobrze, że się rozpłakałam, ponieważ wszyscy czuli to samo. Później przytuliliśmy się grupowo i płakaliśmy przez jakieś 10 minut – powiedziała Kaley Cuoco.

Odtwórczyni roli Penny już wcześniej sugerowała, że dopuszcza możliwość wzięcia udziału w kontynuacji serialu. Może to ona będzie jedną z bohaterek raczkującego spin-offu "Teorii wielkiego podrywu"?

"Teoria wielkiego podrywu" dostępna jest na HBO GO. Finał w maju.

REKLAMA