Jaki będzie 2. sezon "Good Girls"? Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków

"Good Girls" (Fot. NBC)

Kryminalny komediodramat o trzech kobietach z amerykańskich przedmieść wraca z nowymi odcinkami już w marcu. Co nowego u bohaterek "Good Girls"?

Od obrabowania sklepu po wplątanie się w działalność gangu. Beth (Christina Hendricks), Ruby (Retta) i Annie (Mae Whitman) zdążyły już udowodnić, że ich perypetie w niczym nie przypominają idyllicznego życia na amerykańskich przedmieściach. I jeśli wierzyć plakatowi 2. sezonu "Good Girls", to (anty)bohaterki nie wrócą szybko do bycia "grzecznymi dziewczynami".

Good Girls sezon 2

W zapowiedzi wypuszczonej przez NBC aktorki opowiadają o tym, czego możemy spodziewać się w nowych odcinkach. Widzowie, którzy nie mogą się doczekać rozwiązania cliffhangera z finału 1. sezonu "Good Girls", dostaną pierwsze spojrzenie na dalsze losy bohaterek. Klip zapowiada, że w nowym sezonie Beth, Ruby i Annie będą musiały zmierzyć się z konsekwencjami wszystkiego, w co do tej porty się wplątały.

Mae Whitman zapewnia, że 2. sezon będzie "mroczniejszy", ale nadal będzie skupiał się przede wszystkim na pokazywaniu trzech bohaterek jako złożonych i fascynujących postaci. Z kolei Christina Hendricks dodaje:

– Stawką dla tych kobiet jest dosłownie wszystko. Ich społeczność, rodzina, domy, małżeństwa to dla nich cały świat. Kiedy te fundamenty zaczynają się trząść, one zostają z niczym.

"Good Girls" jest dostępne na Netfliksie. 2. sezon startuje w USA 3 marca.

REKLAMA