Kit Harington zdradził Rose Leslie, jak kończy się "Gra o tron". Jej reakcja wiele mówi o finale serialu

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Do grona osób, które wiedzą, jak zakończy się "Gra o tron", dołączyła żona Kita Haringtona, Rose Leslie. Jej reakcja wiele zdradza na temat tego, jak kończy się serial.

Wraz ze zbliżającym się finałowym sezonem "Gry o tron" rośnie atmosfera napięcia. Aktorzy przygotowują widzów na zakończenie serialu, które przejdzie do historii i wywrze na nich tak ogromne wrażenie, że konieczna może być nawet konsultacja u terapeuty.

Kit Harington, który swoją żonę, Rose Leslie, poznał na planie serialu, bardzo poważnie podchodzi do zasady mówiącej, że małżonkowie nie powinni mieć przed sobą żadnych sekretów. Odtwórczyni roli Ygritte (zabitej w 4. sezonie) już wie, jaki los spotka Jona Snowa, a jej reakcja na tę informację tylko potwierdza dotychczasowe doniesienia.

Kit Harington podczas audycji w brytyjskiej rozgłośni radiowej KISS wyznał, że w zeszłym roku zdradził żonie, jak kończy się GoT. Jak zareagowała?

– Nie odzywała się do mnie przez jakieś trzy dni. A przecież sama zapytała! To całkiem ciekawe uczucie, wiedzieć, co tam się wydarzy na kilka miesięcy przed tym, jak cała reszta zobaczy finał. Wiem, jak to się skończy i myślę, że będzie to przełomowe zakończenie – powiedział aktor.

Czy serialowy Jon Snow jest zadowolony z finału?

– Nie sądzę, żeby tak naprawdę chodziło o szczęście czy smutek. Czuję satysfakcję z tego, co zrobili, ale dopóki tego nie zobaczę, nie wiem, czy na pewno będę zadowolony – dodał aktor.

Harington zgodził się również odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących zakończenia "Gry o tron", jednak jako że nie mógł na nie udzielić prawdziwych odpowiedzi, posługiwał się emoji. Oto efekty tej zabawy:

"Gra o tron" dostępna jest na HBO GO. Premiera 8. sezonu 15 kwietnia.