10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Podróżnicy" skasowani po trzech sezonach. Michelle Forbes pojawi się w "Chirurgach". "Endeavour" i "Shetland" wracają w lutym. A oprócz tego "Big Mouth", "The Red Line" i nie tylko.

1. "Podróżnicy" skasowani po trzech sezonach. Netflix skasował serial "Podróżnicy". A tak żegna się z fanami Eric McCormack, czyli serialowy Grant MacLaren.

2. Michelle Forbes pojawi się w "Chirurgach". Aktorka znana m.in. ze "Stacji Berlin" pojawi się gościnnie w "Chirurgach". Nie podano, jaką zagra postać, ale TVLine spekuluje, że to właśnie ona może okazać się matką Jo (Camilla Luddington).

3. "Endeavour" i "Shetland" wracają w lutym. 6. sezon serialu "Endeavour" startuje w Wielkiej Brytanii 10 lutego, z kolei 5. sezon "Shetland" będzie mieć premierę 12 lutego.

4. Ambyr Childers ze stałą rolą w 2. sezonie serialu "Ty". Aktorka, grająca serialową Candace, byłą dziewczynę Joego, została awansowana do stałej obsady.

5. Kolejne nowe twarze w serialu "Locke & Key". Laysla De Oliveira ("Needle in a Timestack") dostał stałą rolę w "Locke & Key", a Kevin Alves ("Shadowhunters") – rolę powracającą. Ona wcieli się w pięknego demona w ludzkiej skórze, a on zagra przyjaciela Tylera Locke'a, który nie traktuje życia zbyt serio.

6. "Starszaki" i "Rodzice nie do pary" od dziś na FOX Comedy. 2 lutego godz. 20:05 na FOX Comedy startują "Starszaki" ("The Cool Kids"), sitcom o rozrywkowej grupce mieszkańców domu spokojnej starości. Z kolei o godz. 21:00 premierę będzie mieć komedia "Rodzice nie do pary" ("Single Parents"), w której Leighton Meester, Brad Garrett, Kimrie Lewis, Jake Choi i Taran Killam grają grupkę samotnych rodziców.

7. Kether Donohue w pilocie "Happy Accident". Aktorka znana z "You're the Worst" dołączyła do obsady komedii ABC o dwóch rodzinach z Pittsburgha, które łączy tajemnica sprzed lat. Zagra Danielle, córkę Buda (Matt Walsh), która jest neurotyczną samotną matką, żyjącą zgodnie z neofeministycznymi zasadami, aż do przesady.

8. Reżyser "Penny Dreadful" za kamerą spin-offu. Paco Cabezas wyreżyseruje część sezonu "Penny Dreadful: City of Angels", nowego serialu dziejącego się w świecie "Penny Dreadful".

9. Zwiastun "The Red Line", nowości CBS. 28 kwietnia na CBS wystartuje 8-odcinkowy thriller "The Red Line" z Noah Wyle'em w roli głównej. W serialu będziemy śledzić losy trzech rodzin z Chicago, splatające się ze sobą, po tym jak biały policjant zastrzelił czarnoskórego lekarza. Zobaczcie zwiastun:

10. "Big Mouth" z walentynkowym odcinkiem. "Big Mouth: Kosmate amory" (w oryginale "Big Mouth: My Furry Valentine") – taki tytuł nosi walentynkowa niespodzianka Netfliksa. Premiera już za niecały tydzień – 8 lutego.

BigMouth_amory

REKLAMA