10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" i Bud Light w reklamie z Super Bowl. Pilot serialu "Hanna" dostępny na Amazonie. Zapowiedź 5. sezonu "Shetland". A oprócz tego "Smoczy Książę", "Shrill" i nie tylko.

1. "Gra o tron" i Bud Light w reklamie z Super Bowl. HBO nie pokazało zwiastuna "Gry o tron" podczas Super Bowl, ale użyło smoka, żeby wypromować piwo Bud Light i przypomnieć, kiedy startuje finałowy sezon serialowego hitu.

2. Domenick Lombardozzi w nowym serialu HBO. Aktor znany z "The Wire" dostał stałą rolę w serialu "Mrs. Fletcher". Zagra hydraulika, który musi opiekować się starzejącym się ojcem.

3. Zapowiedź 5. sezonu "Shetland". Serial wraca 12 lutego w Wielkiej Brytanii.

4. "New York Undercover" powraca. Telewizja ABC zamówiła pilot nowej wersji "New York Undercover" Dicka Wolfa. Jak donosi TVLine, to nie będzie reboot, tylko kontynuacja. Akcja rozpocznie się 20 lat po wydarzeniach z oryginalnej serii, bohaterami będą detektywi Nat Gilmore i Melissa Ortiz, którzy będą prowadzić śledztwa w Nowym Jorku. W serialu ma powrócić część dawnej obsady.

5. Serwis streamingowy Apple może wystartować już w kwietniu. A przynajmniej tak sugerują nieoficjalne informacje.

6. ABC zamawia pilot komedii "Woman Up". Serial opowie o dwóch 35-latkach, które urodziły dzieci jako nastolatki. Teraz, kiedy dzieci już kończą szkołę średnią, bohaterki są gotowe nadrobić wszystko to, co je ominęło w młodszym wieku. "Woman Up" tworzą Zoe Lister-Jones ("Life in Pieces"), Liz Meriwether ("Single Parents") i Jason Winer ("Life in Pieces", "Single Parents").

7. CW zamawia pilot serialu "Glamorous". Serial będzie opowiadać o nieidentyfikującym się płciowo absolwencie szkoły średniej, który dostaje staż w firmie kosmetycznej. Problem w tym, że wcześniej krytykował ich produkty na YouTube. Serial pisze Jordon Nardino ("Star Trek: Discovery"), a producentem jest Damon Wayans Jr.

8. Pilot serialu "Hanna" dostępny na Amazonie. W ramach niespodzianki po Super Bowl Amazon udostępnił pierwszy odcinek "Hanny" – ale tylko na 24 godziny, więc musicie pospieszyć się z oglądaniem. Premiera serialu w marcu.

9. Zapowiedź "Shrill", nowego serialu z Aidy Bryant. Premiera jest zaplanowana na 15 marca.

10. "Smoczy Książę" – zapowiedź 2. sezonu. Serial wraca 15 lutego.

REKLAMA