"Legion" skończy się po 3. sezonie! Szef FX mówi, że nie powinniśmy być tym zaskoczeni

"Legion" (Fot. FX)

0

To niestety już koniec historii Davida Hallera w serialowej wersji. Szef stacji FX potwierdził, że 3. sezon "Legionu" będzie finałowy. I dodał, że taki był plan od początku.

Najbardziej nietypowy serial o superbohaterach w telewizji zaprezentuje w tym roku swoje finałowe odcinki. W czasie panelu na zimowym TCA Press Tour szef stacji FX John Landgraf oznajmił, że "Legion" zakończy się po 3. sezonie, czyli dokładnie tak jak chciał tego twórca serialu Noah Hawley.

– Noah Hawley od początku planował "Legion" na trzy sezony i potwierdził nam, że ma zamiar trzymać się tego planu. Tegoroczny sezon będzie finałowy – powiedział Landgraf.

Przy okazji Landgraf ujawnił, że "Legion" wróci z nowymi odcinkami w czerwcu. A czego możemy spodziewać się w ostatnim sezonie serialu o mutantach? Już wcześniej podawaliśmy, że tym razem większą rolę w serialu ma odgrywać Syd (Rachel Keller), która zajmie poniekąd rolę bohaterki, po tym jak David (Dan Stevens) ujawnił swoje mroczne oblicze.

Sam John Landgraf mówił z kolei, że "Legion" jest dla niego superbohaterskim "Breaking Bad" i zobaczymy jeszcze większą przemianę Davida w czarny charakter. Tym samym można spodziewać się, że serial zbliży się jeszcze bardziej do komiksowego pierwowzoru, który również uczynił z Davida antybohatera.

Finał historii mutantów z "Legionu" zobaczymy tego lata.